עבודה אקדמית? חפשו עכשיו במאגר הענק, האיכותי והעדכני ביותר:

ב"ה

אז איך מורידים עבודה? למטה מופיעים אמצעי התשלום: פייפל/אשראי. ניתן להגיע גם ע"י הקלקה על הכפתור הירוק:"רכישה" או "קנו עכשיו" ואז להקליק על תמונת הפייפל או האשראי. אם משלמים באשראי צריך קודם להזין המייל בתיבה המהבהבת שמתחת לתמונת האשראי. אם משלמים בפייפל אז העבודה תישלח לכתובת המייל של הפייפל ולכן לא צריך להזין קודם כתובת המייל.

התשלום בפייפל הכי בטוח ונוח אך גם באשראי זה בטוח. באשראי ניתן לשלם בשלושה תשלומים חודשיים שווים ללא ריבית. רכישה אנונימית לחלוטין! אין צורך לתת ת"ז/כתובת/טלפון/3 ספרות בגב הכרטיס. קניית עבודה אקדמית במאגר היא פשוטה ואנונימית. צריך רק להזין מספר כרטיס אשראי ותוקף וזהו!

אמצעי תשלום נוספים:

אפליקציה ביט (או פפר/פייבוקס) לנייד:052-8673055. פשוט לשלוח לנו הסכום הנקוב באתר של העבודה האקדמית. 

או: העברה בנקאית: בנק 04 יהב, סניף 131 , חשבון 275720 , בעל החשבון: הוצאה לאור הדרכה בע"מ. ואז לשלוח לנו ווטסאפ/מסרון עם צילום מסך/אישור התשלום ולציין האימייל שלכם ומספר העבודה שרכשתם

העבודה נשלחת מיידית ב-קובץ וורד תקני ופתוח למייל שהזנתם, לכן חשוב לתת מייל אמיתי ופעיל. אם חשובה לך דיסקרטיות ניתן לפתוח אי מייל חדש במיוחד לצורך זה ולתת מייל זה באתר.

אם העבודה האקדמית בחינם (כ-10 אחוז מהאתר בחינם והשאר במחיר של 99-390 שח) אזי מיד אחרי מילוי המייל תישלח העבודה לכתובת המייל שנתת.

לדיסקרטיות מירבית ניתן לשלם עם כרטיס אשראי נטען של רשות הדואר:

ניתן גם לשלם בחיוב אשראי טלפוני דרך נציג שירות 24/7: ניתן ליצור עימנו קשר 24/7 בטלפון 077-9555017 או בנייד 052-8673055 ונציגינו ילוו אתכם לאורך כל קניית העבודה האקדמית או הסמינריון ויסבירו על תוכן העבודות האקדמיות המוצעות ואף יציעו לשדרג או לשנות עבודות אקדמאיות קיימות ואף להלחים כמה עבודות אקדמיות לעבודה אקדמאית אחת מושלמת. כמו כן אם אין ברצונך לשלם באשראי ניתן לשלם בכל סניף דואר (נא לשלוח לנו מייל בקשר לכך וננחה אותך).

מובטחת דיסקרטיות ואנונימיות מוחלטת. בשום שלב לא תתבקשו לתת מספר תעודת זהות, לא טלפון נייד, לא שם, לא משפחה, לא כתובת, ואפילו לא צריך 3 ספרות שגב כרטיס האשראי. חברת האשראי סומכת עלינו ובגלל שלא היו בעיות מזה 12 שנה שהאתר פועל אז אין צורך אפילו לתת 3 ספרות בטחון אלו. 

 

מאחר והעבודות במאגר מקוריות ולא נסחרות עד שחיקה כמו באתרים אחרים כדאי לשמר בלעדיות זאת ולקבל הצהרה מאובטחת להורדת העבודה מהאינטרנט. במאגר עבודות אקדמיות זה ישנה אפשרות ייחודית לשלם תוספת ואז לקבל בלעדיות על העבודה האקדמית והורדתה ממאגר העבודות האקדמיות. זה נעשה מצד ימין לתמונות האשראי והפייפל תחת הכותרת "תוספות"עושים זאת ע"י סימון התוספת המבוקשת בתוספות מצד ימין למטה. ברירת המחדל היא "ללא הקפאה" אך מרבית הסטודנטים כן רוכשים תוספת מחיקת עבודה: מחיקה לחודש בתוספת 39 שח, מחיקה ל-3 חודשים בתוספת 99 שח או מחיקה לנצח בתוספת 300 שח.

מחיר זה יתווסף למחיר העבודה הבסיסי, אז תראו הצהרה שהעבודה תוסר מאתר האינטרנט לצמיתות והעבודה אכן תורד מהאתר!

בתקופת הקפאה/מחיקה של עבודה אקדמית, ימחקו כל הפרטים במאגר, והעבודה תהיה בלתי ניתנת לרכישה

גם לאחר שרכשת העבודה ללא בלעדיות ואז החלטת שאתה רוצה בבלעדיות זה אפשרי. בקיזוז מה ששילמת על העבודה האקדמית כבר.

כמו כן ניתן להוסיף מצגת במחיר של 99 ש"ח (בתוספות למטה, ברירת המחדל היא בלי מצגת אך ניתן לסמן הוספת מצגת).

אם ברצונכם לשאול שאלות על העבודה האקדמית שמצאתם במאגר (מעבר למה שמוצג באתר), שלחו לנו ווטסאפ/מסרון/מייל ונשלח לכם את הפרטים באופן דיסקרטי!

אופן ביצוע תשלום

בעבודה במכירה אוטומטית באתר המחיר נקוב ואופן התשלום - במקרה כמובן שהעבודה אינה בחינם- מתבצע במספר דרכים: 

הדרך המהירה ביותר הינה תשלום דרך האתר ע"י הזנת פרטי כרטיס אשראי או בפייפל. אבל יש עוד דרכים:

פשוט לשלוח לנו הסכום הנקוב באתר של העבודה האקדמית באפליקציה ביט/פפר לנייד: 052-8673055

או העברה בנקאית אל:

בנק 04 יהב
סניף 131 
חשבון 275720 
בעל החשבון: הוצאה לאור הדרכה בע"מ


או לשלם באופן אנונימי במזומן בכל סניף של דואר ישראל (פיזית ללכת לסניף ולשלם): ליצור עימנו קשר ונסביר איך.


בכל מקרה אנו מחוייבים לדיסקרטיות והחיוב הוא על שם "הוצאה לאור" ללא ציון העובדה שמדובר במאגר עבודות אקדמיות. כמובן שעל כל תשלום תקבל קבלה ישירות למייל. 

 

ווטסאפ/SMS/מייל : 052-8673055

f0528673055@gmail.com  

*בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (המס' מופיע בין סוגריים בסוף הכותרת הגדולה של שם העבודה)