עבודה אקדמית? חפשו עכשיו במאגר הענק, האיכותי והעדכני ביותר:

ב"ה. אנו חב"דניקים ולא נחטא בגזל: יש גם עבודות אקדמיות בחינם (גמ"ח). 15,000 עבודות אקדמיות במחיר שפוי של 99 - 390 שח.  סרטון על מאגר העבודות האקדמיות

اللغة العربية Русский

français              አማርኛ

לא מצאתם עבודה מתאימה במאגר? סמסו לנו דרישות לכתיבה מותאמת אישית - ונפנה למומחה חיצוני בעל תואר שני בתחום שלכם לכתיבה הנתפרת לצרכים שלכם בדיוק!

חוות דעת על מרצים

הוצאת ויזה לדובאי תשלום מאובטח בעברית

אמריקן אקספרס – ויקיפדיה    (לא דיינרס)    

תוצאת תמונה עבור פייבוקס 5% הנחה ב-פייבוקס  

bit ביט on the App Store   ×ª×©×œ×•× בחיוב אשראי טלפוני דרך נציג שירות 24/7העברה בנקאית

 

ב"ה

תקנון התקשרות מאגר FREE

מבוא:
 המטרה היא לתת דוגמת עבודה אקדמית כהשראה וחומר עזר. מפעילת מאגר העבודות האקדמיות והסמינריונים היא חברת תוכן ששמה לה לדגל לקדם שיתוף חוקי ולגיטימי בין סטודנטים, בדרך של ריכוז, ארגון והפצת מקורות מידע. מאגר סמינריונים זה נועד להציג בקליפת אגוז את מכלול העבודות האקדמיות לדוגמא הקיימות בו.

תקנון מאגר העבודות האקדמיות שלהלן מנוסח, מטעמי נוחות, בלשון זכר, אך הוא מופנה לבני שני המגדרים כאחד.

בהורדת עבודה אקדמית בתשלום את/ה מביע/ה את הסכמתך לתנאים המפורטים להלן:

כללי

אתר עבודות גמר זה נועד לשימושך הפרטי והאישי. אינך רשאי לאחסן את התוכן האקדמי של המאגר בחלקו או במלואו, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מאת מנהל האתר.


אין להעתיק, להפיץ, באופן כל שהוא או בכל צורה שהיא את התוכן האקדמי, תקצירי העבודות האקדמיות וזאת ללא קבלת אישור מאת מנהל האתר מראש ובכתב.

קנין רוחני
האתר משמש כפלטפורמה להעברת מידע בין סטודנטים. סטודנט ששולח עבודה לאתר לפרסום מתחייב שהוא בעל זכויות היוצרים הבלעדי והמקורי על העבודה האקדמית. אסור בתכלית האיסור לשלוח לאתר לפרסום עבודה אקדמית שהיא פרי עטו של אדם אחר. במידה וסטודנט שלח עבודה אקדמית של אחר והיא תפורסם במאגר אזי כל תביעה בגין הפרת קנין רוחני תושת על אותו סטודנט ועליו בלבד.

במידה ומזמין העבודה האקדמית רכש בלעדיות על העבודה האקדמית אזי העבודה נמחקת מהאתר!

תוכנו של המאגר האקדמי, כמו גם השירותים המסופקים על ידי אתר עבודות סמינריון זה, מוגנים בזכויות יוצרים. מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר העבודות ובשירותים המסופקים על ידי מאגר העבודות האקדמיות, לרבות בעיצוב ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר המסופקים על ידי מאגר העבודות האקדמיות, שמורים לחברה בלבד. רכישת בלעדיות היא מחיקת כל הפרטים על העבודה האקדמית באתר מלבד כותרת העבודה שנשארת  ואותה ניתן להסיר בתשלום נוסף.

האתר מבקש מגוגל להסיר התוכן מתוצאות החיפוש וממטמון גוגל. חלק מהתקציר שהיה חשוף באינטרנט ונותר בזיכרון של גוגל וזמן ההורדה בין יום לכמה ימים עד שזה נעלם לחלוטין (מטמון גוגל). כאמור,  נושא זה אינו בשליטת האתר אלא בפעילות השוטפת של גוגל העולמית. 

בלעדיות היא הסרה ממאגר העבודות האקדמיות עצמו.   אין האתר אחראי במקרה והבלעדיות לא בוצעה או עקב אי הסרת העבודה מהאתר או ממטמון גוגל של העבודה או עבודה דומה לה. מחיקה לא כוללת מחיקת כותרת. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתו של מנהל מאגר עבודות הגמר מראש ובכתב.

סימני המסחר באתר הינם של האתר בלבד.

ככל שמפורסמים באתר תכנים מטעמם של סטודנטים/מפרסמים, הרי תכנים אלו הם קניינם הרוחני של מפרסמים אלה בלבד. גם בתכנים אלה אין לעשות שימוש בלא הסכמת מנהל האתר בכתב ומראש ו/או בלא הסכמת המפרסמים בכתב ומראש.

 

מידע ותכנים באינטרנט

התכנים האקדמיים המופיעים באתר, מבטאים את עמדותיהם של כותבי התוכן ועל אחריותם בלבד.  תכנים בעלי אופי אקדמי יכולים ויהיו שנויים במחלוקת ו/או בעלי משקל שונה בעיני מתבוננים שונים. כמי שמבקשים לקדם את המחקר האקדמי ושוק הרעיונות החופשי, מאגר העבודות האקדמיות מעודד אותך לבחון בצורה ביקורתית את הרעיונות המופיעים במאגר זה. אין החברה אחראית על התוכן באתר. לא תישמע כל טענה של רוכש עבודה על עדכניות המידע, על מהימנותו או טענה של קונה עבודה שהתקציר לא משקף את תוכן העבודה... הסיכון במאגרי עבודות אקדמיות הוא שיתכן שהעבודה שנכתבה לקורס אחר ע"י סטודנט אחר לא תהיה מתאימה בדיוק לצרכים הספיציפיים של הרוכש. מסייעים חיצוניים הכותבים עבודה אקדמית מקורית גובים מעל אלפיים חמש מאות שח. אל יצפה רוכש עבודה במאגר עבודות אקדמיות זה שבעשירית מחיר יתקבל שירות דומה וזה הריסק במאגרים ולכן זה זול.....  כמו שהסטודנט שלח העבודה ככה צוות המאגר מעלה אותה. מספר העמודים כולל שער, תוכן עניינים, עמודי תמונות, ביבליוגרפיה ונספחים. כמו שהסטודנט שלח העבודה ככה צוות המאגר מעלה אותה. מספר העמודים כולל שער, תוכן עניינים, עמודי תמונות, ביבליוגרפיה ונספחים. כולל עמודים שאינם מלאים לגמרי.... האתר עושה המקסימום להסרת עבודות שנרכשו בבלעדיות. אין האתר אחראי במקרה והבלעדיות לא בוצעה או עקב אי הסרת העבודה מהאתר או ממטמון גוגל....במאגר חמש עשרה אלף עבודות, כחצי מיליון עמודים אקדמיים. זה המאגר הגדול בישראל והלקוחות נהנים ממגוון עצום. לאור כמות העבודות העצומה מקוריות התוכן הנשלח על ידי סטודנטים נבדקת באופן רנדומאלי בלבד, אין המאגר מתחייב על חומר מקורי.

נדגיש!  הסתמכותך על תכנים אקדמיים אלו ככל שתבחר להסתמך עליהם היא באחריותך המלאה והנך מצהיר בזאת, כי אתה משחרר מכל אחריות את בעל המאגר ומנהלו.

התוכן האקדמי מיועד כחומר עזר בלבד ואין להגישו למוסד אקדמי כמו שהוא על מנת לעמוד במטלה אקדמית, אלא כמידע עזר. המטרה היא לתת דוגמת עבודה אקדמית כהשראה וחומר עזר בלבד. אסור להשתמש בקובץ העבודה להגשה למוסד אקדמי.

סימון ברירת המחדל  "קראתי התקנון" ותשלום לחברה עבור המידע משמשים כאסמכתא לקבלת פרטי תקנון זה.

תשלום באשראי, בפייפל ,  בביט או בפייבוקס מקנה זכות לקבלת העבודה מיידית. תשלום בהעברה בנקאית,  העבודה תועבר רק לאחר שייקלט התשלום בחשבון החברה.

יכול ותמצא באתר קישורים לאתרים שונים. קישורים אלו מבקשים לסייע לך להשוות את שירותי האתר עם שירותים אחרים, מתוך בחינה ביקורתית של האפשרויות הקיימות לסיפוק צרכיך. המידע האקדמי המופיע בקישורים אלו אינו מופיע מטעמו של מאגר העבודות האקדמיות או מי מטעמו.

מנהלי האתר אינם שולטים בתכנים אלו ו/או מפקחים עליהם. אחריות התוכן היא על המפרסם בלבד.

 מנהל האתר ומאגר העבודות האקדמיות עושה  ככל שביכולתו לוודא כי התכנים המפורסמים באתר הם תכנים ראויים.

במקרים מסוימים יתכן שמידע המפורסם בקישורים אינו הולם את צרכיך, ו/או תסבור כי הוא אינו עומד בסטנדרטים אקדמיים של הקורס בה אתה לומד. 

החברה לא תהא אחראית לתכנים באתר.  בתום הרכישה לא תתקבל טענה בענייני תוכן ועדכניות המידע, מהימנותו או טענה שהתקציר אינו משקף את תוכנה.

כן יטופלו עניינים טכניים של רכישת העבודה האקדמית.

העלאת עבודות:

צוות המאגר מעלה עבודות כפי שהן. מספר העמודים כולל שער, תוכן עניינים, עמודי תמונות, ביבליוגרפיה ונספחים. כולל עמודים שאינם מלאים לגמרי.

במאגר חמש עשרה אלף עבודות וכחצי מיליון עמודים אקדמיים. זהו המאגר הגדול בישראל והלקוחות נהנים ממגוון עצום. לאור כמות העבודות העצומה מקוריות התוכן הנשלח על ידי סטודנטים, עבודות  נבדקות באופן רנדומאלי בלבד, אין המאגר מתחייב על חומר מקורי.

 יתכן מצב שלסטודנט שכתב העבודה היו גרסאות דומות אך שונות ופרסם אותן בזמנים שונים כדי להגדיל החשיפה של עבודותיו באתר. הקלדנית שמזינה את העבודות לא תמיד מצליחה לעלות על זה מתוך חמש עשרה אלף העבודות שבאתר. מצב זה לא באחריותינו. אך אין אנו חייבים להסיר עבודות דומות. הסיכון במאגרי עבודות אקדמיות הוא שיתכן שהעבודה שנכתבה לקורס אחר ע"י סטודנט אחר לא תהיה מתאימה בדיוק לצרכים הספיציפים של הרוכש.

בהורדת עבודה אקדמית בתשלום הנך מביע את הסכמתך לתנאים המפורטים.

התוכן האקדמי מיועד כחומר עזר בלבד ואין להגישו למוסד אקדמי כמו שהוא על מנת לעמוד במטלה אקדמית. אלא כמידע עזר. תשלום לחברה עבור המידע משמש כאסמכתא לקבלת פרטי תקנון זה. החברה לא תהא אחראית לתכנים באתר ולאחר הרכישה אין לבוא בטענות בענייני תוכן אלא רק בעניינים טכניים של רכישת העבודה האקדמית. לא תישמע כל טענה של רוכש עבודה על עדכניות המידע, על מהימנותו או טענה שהתקציר לא משקף את תוכן העבודה. הסיכון במאגרי עבודות אקדמאיות הוא שיתכן שהעבודה שנכתבה לקורס אחר ע"י סטודנט אחר לא תהיה מתאימה בדיוק לצרכים הספציפיים של הרוכש. מסייעים חיצונים הכותבים עבודה אקדמית מקורית גובים מעל אלפיים חמש מאות ש"ח. אל יצפה רוכש עבודה במאגר עבודות אקדמיות זה שבעשירית צחיר יתקבל שירות דומה וזה הריסק במאגרים ולכן הוא זול.

מאגר עבודות אקדמיות משתדל ללקט את התוכן האקדמי הטוב ביותר שיסייע לסטודנט ברמה המקסימלית. ככל שמפורסמים באתר תכנים מטעמם של סטודנטים/מפרסמים, הרי תכנים אלו באחריות המפרסמים בלבד והאתר משמש רק כפלטפורמת אחסון. כל טענה בדבר הפרת קנין רוחני תחול על המפרסם ולא על האתר .

קופונים הם בעלי תוקף מוגבל בזמן ואין התחייבות שקופון שניתן בפרק זמן מסוים שיפעל גם בעתיד. אבל לאמיצים שקראו התקנון עד לשלב זה מוענק קופון הנחה לרגל השקת האתר המחודש: קוד קופון ZZ6.

החברה רשאית למחוק קישור שנכלל באתרה בעבר, וכן רשאית היא להימנע מהוספת קישורים חדשים - הכול, לפי שיקול דעתו המוחלט של מנהל האתר. אין בעובדה שנמצא באתר קישור לאתר פלוני כדי להוות אישור לנכונות המידע, היקפו, מהימנותו או עדכניותו.

החברה או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל נזק – בין אם ישיר ובין אם עקיף, בין נזק  כספי או כל נזק אחר, שיגרם לך כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על המידע שמופיע באתרים
שאליהם תופנה באמצעות האתר.

העבודה האקדמית נשלחת בתצורה של קובץ וורד פתוח וניתן לשינוי. לכל עבודה מצורף קובץ וורד אחד בלב. אין קבצים נוספים מכל סוג שהוא. אין קובץ עם נתונים סטטיסטיים (כמו סטטה או SPSS).

ברוב העבודות האיכותניות מצורפים לקובץ הוורד נספחי תמלול הראיונות אך אין התחייבות על כך. ברוב העבודות הכמותניות מצורפים לקובץ הוורד נספחי השאלונים אך אין התחייבות על כך. בשלב אישור המייל והתקנון הרוכש  מצהיר שהוא מודע לתקנון ומסכים לתנאיו. לא ניתן להחזיר המוצר לאחר הרכישה.

במקרים חריגים של אי שביעות רצון ועל פי שיקול דעתו של מנהל האתר בלבד  יינתן פיצוי  בדמות של עבודה בחינם או רכישה עד 50% הנחה של עבודה נוספת מתוך המאגר. 

האתר או מי מטעמו , לא ישא באחריות למידע ותכנים שיתפרסמו באתר עצמו על ידי צד שלישי ולכל תוצאה שתנבע מהסתמכות עליהם או שימוש בהם.

המידע המופיע במאגר עבודות אקדמיות זה משקף עמדת כותב התוכן בלבד והינו רלוונטי ונכון למועד כתיבת הדברים ואין הוא מתיימר להוות תחליף לעבודה אקדמית מקורית שנכתבה במיוחד לצרכי הסטודנט. 

מצגת  שתירכש באתר במחיר מבצע אינה מקנה זכות לתיקון המצגת. לא יתקבלו  טענות שהמצגת לא משקפת העבודה האקדמית או שהמצגת לא לפי כללי הציטוט התקניים. המצגות אינן מכילות ביבילוגרפיה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן מידע המופיע במאגר העבודות האקדמיות בכל עת,

מחיקת עבודה מהמאגר הינה מענה לצורך שעלה מצד משתמשים רבים.   מחיקה פירושה הורדה  מאתר המאגר FREE ולאו דווקא מהאינטרנט בכלל. מחיקה פירושה מחיקת כל פרטי העבודה שהיו בתקציר כולל ראשי הפרקים שאלת המחקר ביבל' לדוגמא מס' העמודים.

כותרת העבודה אינה נמחקת כדי לאפשר לרוכש לשנות העבודה ולערוך אותה כחומר להשראה בלבד.

למען הסר כל ספק יודגש כי המידע המפורסם במאגר עבודות אקדמיות זה מפורסם כמידע כללי בלבד, ואינו משמש לצורך ביצוע פעולות ו/או עסקאות מסוג כל שהוא. אין להסתמך על פריט כלשהו המובא באתר לשם ביצוע פעולה ו/או עסקה כלשהם, בשום צורה ואופן.

 אחריות החברה כלפיך

החברה עושה כל שביכולתה לספק שירות מקצועי ואדיב. החברה אינה אחראית לתוצאת השימוש בשירותי האתר.

החברה מתחייבת לפעול בשקידה ראויה לשם מימוש היעדים שיותוו לה על ידך.

הגולש במאגר העבודות האקדמיות צריך לפעול על פי דין, בכלל זה על פי תקנון המוסד האקדמי בו הוא לומד. 

חל איסור לעשות שימוש בתכנים שיסופקו לך על ידי מאגר העבודות הסמינריוניות, אלא לשימוש אישי או כחומר רקע לקראת הכנת מטלה אקדמית.

רכישת בלעדיות מוחקת העבודה ולא ניתן להתחרט ולבקש בדיעבד דמי הבלעדיות.


צוות החברה יעשה הכל כדי שיסופק לך שירות מלא, עדכני ובשקיפות מלאה. יחד עם זאת, באופן טבעי, יכול ובתכנים שיועברו אליך יפלו טעויות. אין החברה אחראית לטעויות אלו והנך מצהיר בזאת, כי ידוע לך ומקובל עליך, כי האחריות הבלעדית לחומרים שיוגשו על ידך, אם יוגשו על ידך, וככל שיוגשו על ידך בהסתמך על תכנים שסופקו לך על ידי החברה, היא שלך בלבד.

החברה תפעל לשמור על שביעות הרצון הגבוהה של לקוחותיה.

החברה תתחייב להקפיד על עמידה בלוח הזמנים בסיוע כתיבת עבודות ושומרת לעצמה את הזכות להפנות לקבלת שירות מספקים אחרים במקרים של עומס חריג.

הפניית האתר לספק אינה מהווה המלצה והחברה אינה תהיה אחראית בנוגע לטיב השירות והתוכן. כמו כן החברה אינה תישא באחריות על קיום סיכומים שיכרתו בין הספק לרוכש. ואינה תהיה צד כלשהו  על סיכומים שיכרתו בין הספק לבין הרוכש.

 

דין ומקום שיפוט
על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהסכם זה או מהאתר הינו בבתי המשפט המוסמכים במחוזות תל-אביב, המרכז בישראל.
היה ויתגלעו חילוקי דעות בין הצדדים, יפנו לראש לשכת עורכי הדין בישראל בבקשה למנות בורר שיבחן הסכסוך ביניהם. הבורר יהיה מוגבל לדין הישראלי.

 

תקנון התקשרות כתיבה מותאמת אישית

תנאי התקשרות לסיוע בכתיבת עבודה: “סיוע כתיבה מותאמת אישית

  סיוע כתיבה מותאמת אישית הינו גורם מתווך בין מזמין הסיוע בכתיבת עבודה (להלן, “המזמין”) לבין כותב העבודה (להלן, “הכותב”). במסגרת השירות נוצר הקשר בין המזמין לכותב, מתבצעת בקרה על העברת התשלומים עבור כתיבת העבודה ובקרה על העברת העבודה הכתובה מהכותב אל מזמין העבודה.

“כל התקשרות בין מזמין העבודה לכותב העבודה באשר לסיוע בכתיבת העבודה שהוזמנה, בירורים, העברת חומרים וכדומה תתבצע אך ורק דרך “סיוע כתיבה מותאמת אישית.

מחיר הסיוע בכתיבת העבודה יסוכם בין מזמין העבודה לבין "סיוע כתיבה מותאמת אישית". המחיר יכלול את התשלום לכותב ואת התשלום על העבודה מתבצע בשני מועדים

מועד ראשון: בסיכום תנאי העסקה, תועבר מקדמה על סך שייקבע ע”י "סיוע כתיבה מותאמת אישית". מקדמה זו לא תוחזר במידה ותבוטל הדרישה לסיוע בכתיבת העבודה על ידי הלקוח, מכל סיבה שהיא. המקדמה תשולם לסיוע כתיבה מותאמת אישית.

מועד שני: יום לפני הגשת העבודה תועבר יתרת התשלום; תשלום זה ישולם ישירות לכותב ואיננו באחריות "סיוע כתיבה מותאמת אישית" מבחינה מיסית או מכל היבט אחר. העבודה תישלח למזמין רק לאחר סיום התשלום המלא. במידה ומזמין העבודה יבקש לקבל את חלקי העבודה בשלבים התשלום השני יבוצע גם הוא בשלבים לפי התקדמות העבודה.

סיוע כתיבה מותאמת אישית מתחייב להעביר את דרישת סיום התשלום למזמין העבודה רק משהסתיימה כתיבת העבודה על ידי הכותב. כמו כן, תועבר העבודה למזמין רק לאחר סיום התשלום המלא; באופן זה נשמרים האינטרסים הן של מזמין העבודה והן של כותב העבודה.

סיוע כתיבה מותאמת אישית יעשה כל מאמץ בכדי להבטיח רמת כתיבה מעולה אף כי האחריות לתוכן העבודה, רמת הכתיבה האקדמית, הדיוק בממצאים ובמידע הכתוב בעבודה וכל היוצא בכך, הינם אחריותו הבלעדית של כותב העבודה.

לא יוחזר תשלום בגין עבודה שנכתבה ונמסרה ללקוח.

בכדי להבטיח שביעות רצון הלקוח, "סיוע כתיבה מותאמת אישית" מתחייב לוודא תיקון העבודה על ידי הכותב בהתאם לדרישות מזמין העבודה או המוסד האקדמי אליו תוגש העבודה, לשביעות רצונו של מזמין העבודה, ובלבד שתיקונים אלו אינם חורגים מההנחיות לעבודה שסוכמו מראש. יחד עם זאת, אין "סיוע כתיבה מותאמת אישית" מתחייב לקבלת ציון כזה או אחר לעבודה אין התחייבות על החזר כספי תלויית ציון. המסמך שיספק הסיוע הוא למעשה מאמר ששיהווה השראה בלבד לכתיבה עתידית ועצמאית של הסטודנט. אין להגיש המסמך הזה או אפילו חלקים קטנים ממנו למוסד אקדמי.

העבודות אותן מספק "סיוע כתיבה מותאמת אישית" מהוות מקור אקדמאי וביבליוגרפי לכל דבר. האחריות בסוגיות אתיקה, זכויות יוצרים ו/או נהלים אקדמיים כאלו ואחרים הנוגעים לכתיבת העבודה, הגשתה או תוכנה – הינה אחריותו הבלעדית של מזמין העבודה. יודגש כי "סיוע כתיבה מותאמת אישית" אינו מעודד הגשת עבודות אקדמיות שלא.

נכתבו על ידי הסטודנט וממליץ להשתמש בחומרים הנכתבים על ידי כותבי סיוע כתיבה מותאמת אישית כאל מקור ביבליוגרפי מסייע בלבד.

העבודות הנכתבות בסיוע "סיוע כתיבה מותאמת אישית" הינן עבודות מקוריות הנכתבות לפי צרכיו ודרישותיו הייחודיות של כל מזמין.

סיוע כתיבה מותאמת אישית מתחייב לשמור את דבר הזמנת העבודה, כתיבתה והגשתה, בדיסקרטיות מלאה תוך שמירה על חיסיון פרטי הלקוח, בהתאם לחוק.

 זכויות היוצרים על החומרים הנכתבים, מעובדים, משוכתבים, הם של הלקוח בלבד.

מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מהסכם זה הינו בבתי משפט המוסמכים בת"א.

 היה והחליט מזמין העבודה להמשיך בהתקשרות עם "סיוע כתיבה מותאמת אישית" לאחר שניתנה בידו האפשרות לעיין במסמך זה, ייחשב הדבר כהסכמתו לתנאים אלו וקבלתם באופן מלא.

 

ווטסאפ/SMS/מייל : 052-8673055

avodot123@gmail.com

*בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (המס' מופיע בין סוגריים בסוף הכותרת הגדולה של שם העבודה)