עבודה אקדמית? חפשו עכשיו במאגר הענק, האיכותי והעדכני ביותר:

הנחה רבע מחיר על כל מאגר העבודות האקדמיות !!! בעת מלחמת "חרבות ברזל" : קוד קופון: Z2V

ב"ה. אנו חב"דניקים ולא נחטא בגזל: יש גם עבודות אקדמיות בחינם (גמ"ח). 15,000 עבודות אקדמיות במחיר שפוי של 99 - 390 שח.  סרטון על מאגר העבודות האקדמיות

اللغة العربية Русский

français              አማርኛ

לא מצאתם עבודה מתאימה במאגר? סמסו לנו דרישות לכתיבה מותאמת אישית - ונפנה למומחה חיצוני בעל תואר שני בתחום שלכם לכתיבה הנתפרת לצרכים שלכם בדיוק!

חוות דעת על מרצים

הוצאת ויזה לדובאי תשלום מאובטח בעברית

אמריקן אקספרס – ויקיפדיה    (לא דיינרס)    

תוצאת תמונה עבור פייבוקס 5% הנחה ב-פייבוקס  

bit ביט on the App Store   ×ª×©×œ×•× בחיוב אשראי טלפוני דרך נציג שירות 24/7העברה בנקאית

 

כיצד מבטיחים שאף אחד לא יקנה העבודה אחריי או שהמרצה יראה פרטי העבודה באתר האינטרנט?

באתר זה ישנה אפשרות של מחיקת העבודה מהמאגר וקבלת בלעדיות עליה. הכוונה שאחרי הרכישה, העבודה לא ניתנת לרכישה חוזרת על ידי אחר ונמחקים מאתר האינטרנט כל הפרטים על העבודה (התקציר, תוכן העניינים, המלל והמקורות לדוגמא). בצורה כזאת ניתן להבטיח שאף אחד אחר לא יוכל לקנות את אותה עבודה ואף אדם (כולל המרצה) לא יוכלו לראות שום פרט על העבודה באתר האינטרנט. הפרקטיקה שנוצרה באתר היא שרוב הסטודנטים מקפיאים עבודה ל-3 חודשים. חלק מקפיאים לצמיתות וחלק קטן לחודש בלבד. גם אחרי שעבר זמן לאחר שרכשת העבודה עדיין ניתן להקפיא או למחוק אותה מהמאגר (או להאריך הקפאה שעומדת לפוג).

סרטון יוטיוב המסביר חיפוש רכישה ומחיקה בלעדית. לינק:סרטון על מאגר העבודות FREE

3 מסלולי מחיקה לבחירה :

בחירת מסלול המחיקה היא על ידי סימון התוספת הרצויה בתוספות מתחת למחיר.

המחיקה יכולה להעשות בכל עת גם זמן רב אחרי הקניה המקורית. לפי המייל שלך נדע על איזה עבודה רכשת מחיקה.

מיד עם סיום תשלום המחיקה יישלח למייל שלך תצהיר על כך שהעבודה האקדמית תימחק מהאתר למשך הזמן שקנית

(1 חודש/3 חודשים/לצמיתות) ותינתן לך הגנה מפני רכישה/רכישות חוזרות אחריך. 

האם מובטחת דיסקרטיות ואנונימיות?

מובטחת דיסקרטיות ואנונימיות מוחלטת. בשום שלב לא תתבקשו לתת מספר תעודת זהות, לא טלפון נייד, לא שם, לא משפחה, לא כתובת, ואפילו לא צריך 3 ספרות שגב כרטיס האשראי. חברת האשראי סומכת עלינו ובגלל שלא היו בעיות מזה 12 שנה שהאתר פועל אז אין צורך אפילו לתת 3 ספרות בטחון אלו.

סרטון יוטיוב המסביר חיפוש רכישה ומחיקה בלעדית. לינק:סרטון על מאגר העבודות FREE 

כיצד לחפש נושא עבודה אקדמית לדוגמא?  

אפשרות ראשונה - באמצעות חיפוש מלל חופשי. למעלה הכל דף באתר מופיעה שורת חיפוש העבודות. תוכלו להקיש מלל חופשי. למשל הקשת המילה "בורקס" תיתן עבודה על סרטי קולנוע עממיים וסרטי בורקס.
אפשרות שניה - למעלה מופיעה רשימת הקטגוריות  . הרשימה מחולקת לפי המקצועות הראשיים הנלמדים במוסדות לימוד בישראל: משפטים, מנהל עסקים, כלכלה, חשבונאות, ניהול, מגדר, מדעי החברה כללי,  איכות הסביבה, חינוך, יחסים בינלאומיים, מדעי המדינה, מדעי ההתנהגות, אנתרפולוגיה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, 
שביעות רצון, מדעי הרוח, אומנות, יהדות ומורשת ישראל, היסטוריה, ספרות, פילוסופיה, קולנוע, הנדסה ומדעים, קרמינולוגיה, תקשורת, גרונטולוגיה-מדעי הזקנה, ראיונות שאלונים ותצפיות, אינטרנט ופייסבוק.
לחיצה על קטגוריה תוביל לדף כל העבודות בקטגוריה הנבחרת.
אפשרות זאת טובה שרוצים לבחור נושא בתחום ספיציפי כאשר אין לך הגדרות מצומצמות ע"י המרצה. מהנושאים המוצעים תוכל לקבל רעיונות ולברור מה שטוב לך. 

סרטון יוטיוב המסביר חיפוש רכישה ומחיקה בלעדית. לינק:סרטון על מאגר העבודות FREE

מה מדיניות הפרטיות?

אנו מודעים לרגישות הנושא ומבטיחים דיסקרטיות בכל הנוגע להגשת העבודות. פרטי האשראי לא נשמרים במאגר. בכל מקרה לא נבקש בכלל ת"ז כתובת וטלפון. אנו גם מתחייבים שהחומר מקורי עדכני וברור.

האם ישנו חיסיון של הפרטים האישיים שלך?
פרטיך האישיים לא מתבקשים בכלל. לא נבקש בכלל כתובת וטלפון! פרטי האשראי אינם מאוחסנים במסד הנתונים שלנו ומיד לאחר סיום הרכישה פרטיך נמחקים (כך שהאקרים לא יוכלו לפרוץ). בכל מקרה פרטיך לא יועברו לעולם לידי כל גורם שלישי בשום מצב! איננו כפופים לדין המשמעתי של המכללות ומוסדות הלימוד האקדמיים בישראל כך שאיננו מחוייבים למסור להם או לכל גורם אחר פרטים!
בכל מקרה לא תיחשף זהותך ופרטיך האישיים!!!

כיצד לרכוש העבודה האקדמית הרצויה?

 ניתן להגיע גם ע"י הקלקה על הכפתור הירוק:"רכישה" או "קנו עכשיו" ואז להקליק על תמונת האשראי .

האתר מאובטח (SSL) פרטי האשראי לא ישמרו במאגר ויושמדו מיד עם תום הרכישה המאובטחת. הסליקה לא מבוצעת אצלינו אלא תועברו לאתר חיצוני פלאכרד המאובטח. לא תתבקשו לתת מספר תעודת זהות, לא טלפון נייד ואפילו לא צריך 3 ספרות שגב כרטיס האשראי

ניתן גם לשלם בחיוב אשראי טלפוני דרך נציג שירות 24/7. 

אמצעי תשלום נוספים: אפליקציה פייבוקס (או פפר) לנייד:052-8673055. פשוט לשלוח לנו הסכום הנקוב באתר של העבודה האקדמית. 

או: העברה בנקאית: בנק 04 יהב, סניף 131 , חשבון 275720 , בעל החשבון: הוצאה לאור בע"מ. ואז לשלוח לנו ווטסאפ/מסרון עם צילום מסך/אישור התשלום ולציין האימייל שלכם ומספר העבודה שרכשתם

העבודה נשלחת מיידית ב-קובץ וורד תקני ופתוח למייל שהזנתם, לכן חשוב לתת מייל אמיתי ופעיל. אם חשובה לך דיסקרטיות ניתן לפתוח אי מייל חדש במיוחד לצורך זה ולתת מייל זה באתר.

אם העבודה האקדמית בחינם (כ-10 אחוז מהאתר בחינם והשאר במחיר של 99-390 שח) אזי מיד אחרי מילוי המייל תישלח העבודה לכתובת המייל שנתת.

לדיסקרטיות מירבית ניתן לשלם עם כרטיס אשראי נטען של רשות הדואר:

לחלופין: ניתן לרכוש דרך מוקד אנושי: ניתן ליצור עימנו קשר 24/7 בנייד 052-8673055 ונציגינו ילוו אתכם לאורך כל קניית העבודה האקדמית או הסמינריון ויסבירו על תוכן העבודות האקדמיות המוצעות ואף יציעו לשדרג או לשנות עבודות אקדמאיות קיימות ואף להלחים כמה עבודות אקדמיות לעבודה אקדמאית אחת מושלמת. כמו כן אם אין ברצונך לשלם באשראי ניתן לשלם בכל סניף דואר (נא לשלוח לנו מייל בקשר לכך וננחה אותך).

מאחר והעבודות במאגר מקוריות ולא נסחרות עד שחיקה כמו באתרים אחרים כדאי לשמר בלעדיות זאת ולקבל הצהרה מאובטחת להורדת העבודה מהאינטרנט. במאגר עבודות אקדמיות זה ישנה אפשרות ייחודית לשלם תוספת ואז לקבל בלעדיות על העבודה האקדמית והורדתה ממאגר העבודות האקדמיות. זה נעשה מצד ימין לתמונות האשראי תחת הכותרת "תוספות". עושים זאת ע"י סימון התוספת המבוקשת בתוספות מצד ימין למטה. ברירת המחדל היא "ללא הקפאה" אך מרבית הסטודנטים כן רוכשים תוספת מחיקת עבודה: מחיקה לחודש בתוספת 39 שח, מחיקה ל-3 חודשים בתוספת 99 שח או מחיקה לנצח בתוספת 300 שח.

מחיר זה יתווסף למחיר העבודה הבסיסי, אז תראו הצהרה שהעבודה תוסר מאתר האינטרנט לצמיתות והעבודה אכן תורד מהאתר!

בתקופת הקפאה/מחיקה של עבודה אקדמית, ימחקו כל הפרטים במאגר, והעבודה תהיה בלתי ניתנת לרכישה

גם לאחר שרכשת העבודה ללא בלעדיות ואז החלטת שאתה רוצה בבלעדיות זה אפשרי. בקיזוז מה ששילמת על העבודה האקדמית כבר.

כמו כן ניתן להוסיף מצגת במחיר של 99 ש"ח (בתוספות למטה, ברירת המחדל היא בלי מצגת אך ניתן לסמן הוספת מצגת).

אם ברצונכם לשאול שאלות על העבודה האקדמית שמצאתם במאגר (מעבר למה שמוצג באתר), שלחו לנו ווטסאפ/מסרון/מייל ונשלח לכם את הפרטים באופן דיסקרטי!

כיצד מתבצע אופן התשלום

בעבודה במכירה אוטומטית באתר המחיר נקוב ואופן התשלום - במקרה כמובן שהעבודה אינה בחינם- מתבצע במספר דרכים: 

הדרך המהירה ביותר הינה תשלום דרך האתר ע"י הזנת פרטי כרטיס אשראי. אבל יש עוד דרכים:

פשוט לשלוח לנו הסכום הנקוב באתר של העבודה האקדמית באפליקציה פייבוקס/פפר לנייד: 052-8673055

או העברה בנקאית אל:

בנק 04 יהב
סניף 131 
חשבון 275720 
בעל החשבון: הוצאה לאור בע"מ

או לשלם באופן אנונימי בכל סניף של דואר ישראל (פיזית ללכת לסניף ולשלם): ליצור עימנו קשר ונסביר איך.

בכל מקרה אנו מחוייבים לדיסקרטיות והחיוב הוא על שם "הוצאה לאור" ללא ציון העובדה שמדובר במאגר עבודות אקדמיות. כמובן שעל כל תשלום תקבל קבלה ישירות למייל. 

העבודה נשלחת מיידית ב-קובץ וורד תקני ופתוח  

לכן חשוב לתת מייל אמיתי ופעיל. אם חשובה לך דיסקרטיות ניתן לפתוח אי מייל חדש במיוחד לצורך זה ולתת מייל זה באתר.

אם העבודה האקדמית בחינם (כ-10 אחוז מהאתר בחינם והשאר במחיר של 99-390 שח) אזי מיד אחרי מילוי המייל תישלח העבודה לכתובת המייל שנתת.

ואם אני רוצה לשנות מספר דברים בעבודה לאחר מכן, לתקן או להוסיף?
בקניה אוטומטית העבודה היא מוצר מוגמר ומנסיוננו נדיר שמישהו ירצה תיקונים, אך אם בכל זאת זה יתבקש על ידך  נעשה זאת ברצון. במידה והתיקונים יצריכו השקעה רבה נבקש תוספת בהסכמתך מראש.  

המייל ומספר הטלפון המופיע באתר זמין לכל בקשה, שינוי או תיקון. נתקן אותה ונשפר בהתאם לבקשת הלקוח ועד לשביעות רצונו המלאה.

סרטון יוטיוב המסביר חיפוש רכישה ומחיקה בלעדית. לינק:סרטון על מאגר העבודות FREE

האם אתם מתחייבים על ציונים?
מהפידבקים שאנו מקבלים מהלקוחות שלנו אנו למדים על אחוז גבוה של ציונים גבוהים כשהממוצע הוא 89.2 עד כה - על ציונים מדווחים. נתונים אלו זמינים במשרדנו ובפיקוח רו"ח. תוכל לדבר על כך ולהיווכח בעצמך בשיחה עם לקוחות מרוצים שלנו שהסכימו לכך. בכתיבה בתפירה אישית אנו מתחייבים על ציון מעל 88.
מהי מדיניות אם לא מוצאים מענה זול במאגר ורוצים כתיבה אישית יקרה?
במידה ולא מצאתם מענה בעבודה מוכנה במאגר בזול אנו מפנים לכותבים חיצוניים לכתיבה בתפירה אישית (שתשמש כחומר עזר) אנו מקפידים מאוד לבחור כותבים ברמה אקדמאית גבוהה מאוד. 

האם זה חוקי?

מדובר באתר חוקי ולגיטימי לחלוטין. כל העבודות הנמכרות באתר הינן פרי עטם של סטודנטים שהצהירו שהעבודות טובות ומקוריות. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ או למכור את העבודות הנרכשות כמפורט בהסכם הרכישה. העבודה מיועדת לצורכי מחקר בלבד ומשמשת כחומר עזר בלבד ולא לצורך הגשה לאוניברסיטה. במקרה זה, עצם הכנת העבודה ורכישתה חוקיים לגמרי. לאחר הרכישה, העבודה שייכת לך ואתה יכול להחליט מה לעשות איתה. כמובן שחשוב לבדוק את כללי הכתיבה במוסד האקדמי בו אתה לומד.

איך אני יודע שפרטי כרטיס האשראי שלי חסויים?
האתר מוגן ומאובטח באמצעות טכנולוגיית ההגנה הטובה בעולם, המבטיחה הגנה מחדירות לאתר ומספקת הגנה על הנתונים המאוחסנים באתר. בנוסף לכך, נתוני כרטיס האשראי מוצפנים בטרם שמירתם במסד הנתונים.

כמו כן אתר זה עובד על פרוטוקול המאובטח SSL המצפין את הנתונים העוברים ברשת ומאפשר רק לגורמים מורשים לצפות בתעבורת הנתונים. 

דעו את זכויותיכם: אם למרות כל הצעדים הללו יתרחש שימוש לרעה בכרטיס האשראי, חייבת החברה שהנפיקה את הכרטיס להחזיר את מלוא סכום העסקה ללקוח תוך 30 יום!

האם אקבל את העבודה מייד לאחר ביצוע התשלום?
כמובן תוך 2 שניות מרגע הרכישה! אנו מודעים לכך שסדר היום הסטודנטיאלי הוא לחוץ מאוד ולכן אנו מאפשרים לקבל את העבודה שהוזמנה בתוך שניות ספורות מביצוע התשלום, 24 שעות ביממה  שבעה ימים בשבוע.

האם ישנם פרטים אודות כל עבודה טרם הרכישה?
לצד כל עבודה באתר תוכל למצוא תקציר מפורט המכיל פרטים רבים אודותיה: שם המחקר, נושאי המחקר, מספר עמודים, ביבליוגרפיה לדוגמא, מספר המקורות בעברית ובאנגלית, קוד העבודה. התקציר כולל גם קטעים אמיתיים ומדוייקים מהעבודה, כך שניתן להתרשם מאופן הכתיבה. יש גם תוכן עניינים ושאלת מחקר. 

האם לאחר שרכשתי יש לי בלעדיות על העבודה?
אם תרצה בתוספת תשלום, נמחק העבודה בכלל מהמאגר לצמיתות וניתן לך בלעדיות על העבודה.

הגישה לתוכן העבודות המתפרסמות היא לרוכש העבודה בלבד. אנו לא מציגים את תוכן העבודה לכל הגולשים באתר והעבודה שרכשת אינה נחלת הכלל אלא מוצגת לקריאה ולהורדה רק לך הרוכש. אבל אם לא תרכוש בלעדיות התקציר, תוכן הענינים ושאלת המחקר ישארו חשופים במאגר ובאינטרנט. מומלץ לשכתב תוכן קצר זה המופיע באינטרנט או לרכוש בלעדיות.

מאחר והעבודות במאגר מקוריות ולא נסחרות עד שחיקה כמו באתרים אחרים כדאי לשמר בלעדיות זאת ולקבל הצהרה מאובטחת להורדת העבודה מהאינטרנט. עושים זאת ע"י סימון התוספת המבוקשת בתוספות מצד ימין למטה. ברירת המחדל היא "ללא הקפאה" אך מרבית הסטודנטים כן רוכשים תוספת מחיקת עבודה: מחיקה לחודש בתוספת 39 שח, מחיקה ל-3 חודשים בתוספת 99 שח או מחיקה לנצח בתוספת 300 שח.

מחיר זה יתווסף למחיר העבודה הבסיסי, אז תראו הצהרה שהעבודה תוסר מאתר האינטרנט לצמיתות והעבודה אכן תורד מהאתר!

בתקופת הקפאה/מחיקה של עבודה אקדמית, ימחקו כל הפרטים במאגר, והעבודה תהיה בלתי ניתנת לרכישה

גם לאחר שרכשת העבודה ללא בלעדיות ואז החלטת שאתה רוצה בבלעדיות זה אפשרי. בקיזוז מה ששילמת על העבודה האקדמית כבר.

סרטון יוטיוב המסביר חיפוש רכישה ומחיקה בלעדית. לינק:סרטון על מאגר העבודות FREE

ווטסאפ/SMS/מייל : 052-8673055

avodot123@gmail.com

*בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (המס' מופיע בין סוגריים בסוף הכותרת הגדולה של שם העבודה)