חפש

קטגוריות

עבודה אקדמית בנושא קרל מארקס,אנגלס,מרקסיזם,הגות כלכלית מדינית,המניפסט הקומוניסטי, הקפיטל


עבודה אקדמית ישירות למייל בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה ושינויים גופן דיויד 12, רווח 1.5 העבודה האקדמית עם מקורות תקניים לפי כללי הציטוט האחיד לשאלות נוספות על העבודה האקדמית הספיציפית הזאת במסרון/ווטסאפ (בלבד): 052-8673055 או במייל: f0528673055@gmail.com

46 עמודים

עבודה אקדמית מספר 10810

עבודת הסמינריון מעולם לא נמכרה במאגר העבודות הסמינריוניות!

עבודה אקדמית ישירות למייל שלך בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה והכנסת פרטיך.

גופן דיויד 12, רווח 1.5

העבודה האקדמית עם מקורות ביבליוגרפיה עדכניים לפי כללי הציטוט האחיד.

לשאלות נוספות: דניאל, כותב/עורך עבודה אקדמית זאת בנייד:

052-8673055 או במייל :

daniel.berkovich.tlv@gmail.com

גלול עכבר מטה


₪ 290


העבודה האקדמאית הוגשה פעם אחת בלבד בחודש נובמבר בשנת הלימודים הנוכחית באונ' ת"א, אצל פרופ' גרוס.

העבודה האקדמית לא נמכרה מעולם במאגר. היו אתם הראשונים לרכוש עבודה אקדמית זו! (וגם האחרונים אם תרכשו בנוסף גם בלעדיות). 

 ציון:  87

שאלת המחקר

כיצד באה לידי ביטוי התופעה של השפעתם ארוכת הטווח עד לימינו של קארל מרקס ואנגלס והמרקסיזם כהגות כלכלית מדינית? 

תוכן עניינים

ראש פרק עמוד מס'

שאלת המחקר. 4

מבוא. 4

מקורות ספרותיים עיקריים לעבודה. 7

אנגלס משתף פעולה עם מארקס. 7

מארקס ואנגלס - המניפסט הקומוניסטי 8

פועלו של מרקס בבריסל. 11

קריירה. 12

הגותו של מרקס , מרקסיזם.. 14

תיאור החברה. 17

יסודות החברה. 17

ההיסטוריה כמאבק ביןמעמדי 18

דת ולאום כתוצרי המאבק המעמדי 19

זמן עבודה עודף. 21

מפאודליזם לקפיטליזם.. 22

ימי הביניים.. 22

התפרקות הפאודליזם וצמיחת הקפיטליזם.. 23

פעולתה של הבורגנות. 26

תיאור הקפיטליזם.. 27

פרקסיס קפיטליסטי 27

שעבוד בחברה הקפיטליסטית. 28

ניכור העובד. 29

תפיסת החברה בפרקסיס הקפיטליסטי 31

הפטישיזם המרקסיסטי 31

מקפיטליזם לקומוניזם.. 32

פעולת הבורגנות מביאה את קיצה. 32

המאבק הקומוניסטי 35

תיאור הקומוניזם.. 37

פרקסיס קומוניסטי 37

סייגים לאידאל הקומוניסטי 39

יחסו ליהדות. 40

השפעתו ברחבי העולם ומורשתו 40

פרידריך אֶנְגֶלְס. 42

סיכום.. 43

ביבליוגרפיה. 45

 

קארל מארקס 1818-1883 היה הוגה דעות שמשפיע באופן ניכר על הכלכלה המדינית העולמית. הוא רלבנטי מאוד בימינו גם במערב הקפיטליסטי,כך למשל מועמד לנשיאות ארה"ב ברני סאנדרס מדבר בגלוי על משנת מארקס. מארקס היה כלכלן גרמני שנולד למשפחה יהודית אשר התנצרה עקב העובדה שאביו של מארקס רצה לשמור על עבודתו כעורך-דין במדינה זו. בשנותיו כסטודנט באוניברסיטת ברלין הושפע מארקס הצעיר מעבודותיו של הייגל, פילוסוף חשוב אשר דגל גם הוא בסוציאליזם. ב- 1841 קיבל מארקס דוקטורט בפילוסופיה.[1]

ב – 1842 הפך מארקס לעורך של העיתון הליברלי והקונטרוברסלי שבו הוא כתב. מאמריו של מארקס, אשר נהיו בהדרגתיות יותר ויותר קיצוניים וליברליים הן בעניינים כלכליים והן בעניינים סוציאליים, גרמו לכך שהעיתון הוחרם על ידי הממשלה. ועקב כך נאלץ מארקס, יחד עם אישתו לעבור לפריס.

עקב היותו משויך לקובצה הנקראת ה-הגייליינים הצעירים The young Hegelians, אשר האמינו כמו מארקס שהדת מהווה איום על הסוציאליזם ומהותו האמיתית שאין הבדל בין שום אדם לחברו, בין אם הוא חוטא ובין אם הוא צדיק. לכן כאשר נכתב ספר ע"י לודוויג פיורבאן אשר עסק בדת ובקשריה לסוציאליזם העמיק בו מארקס. עיקרו של הספר הייתה תזה אשר הצהירה שהאדם הוא זה שיצר וברא את האלוהים כדמות המגשימה את כל האידיאלים של האדם, ובעשותו כך בעצם יצר האדם מרחק מסוים אשר לעולם אינו יגושר בינו ובין אלוהיו.[2]

פיורבאן האמין שבמקרה ונשמיד את הדת נוכל גם להשמיד את המרחק הזה, ועל כן נוכל ליישם בעצמנו את האידיאלים אשר עד עתה שויכו לאלוהים בלבד. מארקס ניסה ליישם תזה זו גם בנושאים פיננסיים כגון רכוש פרטי ותאוות בצע הגורמת לאדם, לפחות על פי דעתו של מארקס להיות מוקדש ומרוכז רק בעבודת אדם יחיד במקום בקהילתו ובחברתו הכוללת. זוהי התחלתה של החברה המארקסיסטית-קומוניסטית.

החברות האנושיות מתפתחות דרך מלחמת מעמדות: קונפליקט בין המעמד השולט, שמחזיק בתוצר ובהון, והמעמד הנשלט, שמספק את כוח העבודה והייצור. מרקס סבר שקפיטליזם היא "דיקטטורת הבורגנות", וששיטה זו מועדפת על ידי המעמדות העשירים למען טובתם האישית. מרקס סבר שכמו מערכות סוציואקונומיות קודמות, גם הקפיטליזם תדעך בתהליך של הרס עצמי ותוחלף על ידי שיטה חדשה, הסוציאליזם. טיעונו של מרקס היה שהיחסים העוינים בין המעמד הבורגני ומעמד הפועלים יובילו בסופו של דבר ל"מרד" מצד המעמד העובד וצבירת כוח פוליטי, שיוביל לדיקטטורה של הפרולטריון, ושבסופו של דבר תתפתח חברה חסרת מעמדות סוציאליזם או קומוניזם, אחווה חופשית של אנשים יצרנים. מתוך שכנוע עמוק שאין מנוס מסוציאליזם או קומוניזם, מרקס לחם למען החלתן בחברה, וקרא הן לאנשי רוח והן לכל מי שהרגיש חלק ממעמד הפועלים לקחת חלק במהפכה מאורגנת, שתפיל את השיטה הקפיטלסטית ותוביל לסדר סוציואקונומי חדש. [1]

מרקס הינו בין הדמויות המשפיעות ביותר בהיסטוריה האנושית. ממשלות סוציאליסטיות מהפכניות, ששאבו השראה מרעיונותיו ושיטותיו של מרקס, עלו לשלטון במהלך המאה העשרים, והובילו לכינון מדינות סוציאליסטיות: ברית המועצות ב1922 והרפובליקה העממית של סין ב1949. מפלגות פוליטיות ואיגודי עובדים רבים ברחבי העולם מושפעים ממרקסיזם, ומספר תאוריות אף התפתחו ממנה: הלניניזם, סטליניזם,טרוצקיזם ומאואיזם. מרקס נחשב, יחד עם אמיל דורקהיים ומקס ובר, כאחד משלושת ה"אבות המייסדים" של ענף מדעי החברה. 

 

 

ביבליוגרפיה חלקית (בעבודה האקדמית כ-20 מקורות אקדמיים באנגלית ובעברית)


פרנסיס ווין, קרל מרקס, הוצאת ידיעות אחרונות

אנרי לפבר, מרקסיזם, תרגם ד"ר עירן דורפמן, הוצאת רסלינג

אורי זילברשייד עורך, מרקס ועתיד הסוציאליזם, הוצאת רסלינג

 

Sperber, Jonathan. Karl Marx: A Nineteenth-Century Life. W. W. Norton & Co ; Callinicos, Alex The Revolutionary Ideas of Karl Marx. Bloomsbury, London: Bookmarks ; Barnett, Vincent. Marx (Routledge)

 

===========================

ניתן לקבל בלעדיות- מחיקת העבודה האקדמית מהאתר על העבודה האקדמית ולהסירה ממאגר העבודות הסמינריוניות לצמיתות תמורת 590 שח (סך הכל העבודה האקדמית + בלעדיות = 590 שח). אם אינך רוצה עבודת סמינריון בלעדית הקש עכשיו למעלה במלבן התכלת  "לחץ לקבלת העבודה". אם ברצונך לרכוש גם בלעדיות על הסמינריון נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית + בלעדיות על העבודה האקדמית

 

מבצע לרוכשי עבודה אקדמית באתר : מצגת אקדמית במחיר 99 שח.

הצוות שלנו יכין עבור רוכשי עבודה אקדמאית ממאגר עבודות הסמינריון מצגת פאוורפוינט בת לפחות 20 שקפים. מצגת powerpoint  מרהיבה, שתציג את תוכן העבודה הסמינריונית בצורת רפרט במחיר נמוך במיוחד. המצגת תוכן לפי הדרישות הנהוגות באקדמיה ולפי כללי הציטוט האחיד וה- APA. כל זה תמורת 99 שח נוספים לקניית העבודה האקדמית שיש להוסיף לסל הקניות. נא להקליק על לינק זה לפרטים:

לינק למצגת אקדמית ב-99 שח

 

ניתן לקבל שירותי שיכתוב העבודה + בלעדיות -  הצוות שלנו ישכתב העבודה האקדמית בצורה מקצועית! עלות סך הכל שכתוב העבודה האקדמית + בלעדיות = 990 שח. נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית משוכתבת + בלעדיות על העבודה האקדמית


לתפירת עבודה אקדמית אישית מקורית (ללא קשר למאגר העבודות הסמינריוניות) בתחום זה על ידי אקדמאי מומחה בעל תואר שני או דוקטורט בעלות של כ-80 שח לעמוד מוכן להגשה כנהוג בעבודה אקדמית. נא לראות האתר בלינק זה:

לינק לכותב עבודות סמינריוניות במשפטים,מדעי החברה והרוח, מנהל עסקים ועוד בתפירה אישית


לפורום גולשים על עבודות אקדמיות וסמינריונים והמלצה על כותבי עבודות סמינריון ומאגרי עבודות אקדמיות להקליק על קישור זה:

קישור לפורום לימודים - המלצות על כותבי עבודות אקדמיות, עבודות גמר של גולשים


אם נתקלת בתקלה וחוסר יכולת להשלים הרכישה

מומלץ להיכנס למאגר העבודות האקדמיות שוב הפעם מדפדפן אחר (אם השתמשתם בגוגל כרום לעבור לאקספלורר וכד') או להיכנס למאגר  העבודות האקדמיות ממחשב אחר. תקלה נדירה זאת קורית בשל אבטחת מידע ורגישות יתר לספאמרים. אם ישנה שורת הודעה בשחור על array 7 זה בגלל נסיון חוזר או סימן שכרטיס האשראי לא מאושר ע"י חברת האשראי. בכל מקרה לא יבוצע חיוב באשראי אלא אם כן נשלחה העבודה האקדמית+קבלה למייל. גם לא יבוצע חיוב כפול!

 

לינק: שאלות נפוצות ותשובות בנושא מאגר העבודות האקדמיות


לינק : סרטון על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית באשראי/פאיפאל

 

ניתן לשלם ב- פאי פאל/מזומן/אשראי/העברה בנקאית

 

לינק בענין עבודות אקדמיות בכתיבה אישית במדעי החברה והרוח

מילות חיפוש: עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית עבודה אקדמית בנושא קארל מרקס, עבודה אקדמית מארקס, עבודה אקדמית אנגלס, עבודה אקדמית מרקסיזם, עבודה אקדמית המניפסט הקומוניסטי, עבודה אקדמית הקפיטל, עבודה אקדמית הגות כלכלית


₪ 290סל

אין מוצרים

משלוח ₪ 0
סה"כ ₪ 0

סל המשך לרכישה

האתר מאובטח

ובטוח לתשלומי אשראי

ומנוהל באמצעות תאגיד המפוקח ע"י משפטן ורו"ח בכיר

 

תוספת ‏‏‏39 ש"ח

הקפאת עבודה ל-חודש


תוספת 99 ש"ח

הקפאת עבודה ל-3 חודשים

 

תוספת 300 שח

מחיקת עבודה ל-צמיתות

 

מצגת פאוורפוינט מקצועית לרפרט

כ-20 שקפים- 99 ש"ח

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏

ניתן לשלם בפאייפל


מזומן בדואר/העברה בנקאית

מס' חשבון 8497803

בנק הדואר - מספר בנק 09

סניף 001, על שם: הוצאה לאור והדרכה בע"מ

 

תוצאת תמונה עבור פפרתוצאת תמונה עבור ביט

מכבדים אפליקציית תשלום ביט/פפר

להעביר לנייד:   052-8673055

 

ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

 

طُلَّاب עזרה מיוחדת למגזר הערבי 

אנשי צוות דוברי רוסית, צרפתית, אנגלית, אמהרית

Русский студенты  Français   አማርኛ

english

free academic papers in english

לינק לעבודות אקדמיות באנגלית 

 

מכבדים כל כרטיסי האשראי הישראליים והבינלאומיים

 ניתן לבחור לשלם בשלושה תשלומים חודשיים

אין עמלות והמחיר הוא מחיר נטו כולל מע"מ

אין הפתעות ואותיות קטנות והכל לטובת הצרכן

הסליקה מבוצעת ע"י חברת ישראכרט ופלאכרד

עבודות אקדמיות

היישר מן התנור

סמינריון כמותני - עבודת גמר

הפער בעמדות כלפי

דיסלקציה בין אמהות לאבות

אתרים  מומלצים

פורום להמלצה על מסייעים בעבודות אקדמיות

http://www.forum-limudim.org.il

גוף מומלץ עבודות אקדמיות

ubank.co.il@gmail.com

פורום תזות ומידע על לימודים אקדמיים מתקדמים

http://www.forum-thesis.org

 

לינק: סרטון קצר

על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית

במאגר זה


ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (מופיע בדף העבודה למעלה מצד שמאל מתחת למס' העמודים) או הנושא המבוקש ולהיות מול דף העבודה באתר האינטרנט

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏
paypalאתר מאובטח
אתר זה מאובטח בטכנולוגית SSL
כל הזכויות שמורות ©