חפש

קטגוריות

עבודה אקדמית בחינם: קומיקס ערבי, קריקטורות אודות טרור, כלי לעיצוב תודעה קולקטיבית


עבודה אקדמית ישירות למייל בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה ושינויים גופן דיויד 12, רווח 1.5 העבודה האקדמית עם מקורות תקניים לפי כללי הציטוט האחיד לשאלות נוספות על העבודה האקדמית הספיציפית הזאת במסרון/ווטסאפ (בלבד): 052-8673055 או במייל: f0528673055@gmail.com

 25 עמודים

עבודה אקדמית מספר 10991

עבודת הסמינריון מעולם לא נמכרה במאגר עבודות הסמינריון!

עבודה אקדמית ישירות למייל שלך בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה והכנסת פרטיך.

גופן דיויד 12, רווח 1.5

העבודה האקדמית עם מקורות ביבליוגרפיה עדכניים לפי כללי הציטוט האחיד.

 

גלול עכבר מטה

במבצע-לא מקבל קופון
₪ 0


 

הקומיקס הערבי הוא סוגה  משגשגת הזוכה לקהל קוראים גדול ומגוון מכל קצות הקשת הפוליטית והאידאולוגית במזרח התיכון ואף מחוצה לו. היא משמשת מקרה בוחן מעניין ביותר מפני שהיא משלבת יסודות תרבותיים ופוליטיים מערביים ומקומיים שלא תמיד דרים בשלום אלה עם אלה. הקומיקס הערבי הוא בחלקו תגובת נגד לקומיקס המערבי ובחלקו יצירה מקומית אותנטית. מעבר להיותו אמצעי בידורי ותוצר מובהק של תרבות פופולרית, הקומיקס הוא כלי חשוב מאין כמוהו לעיצוב תודעה קולקטיבית בידי גורמים רבים. במאמר זה מטרתי לענות על שאלות כגון: כיצד התפתחה סוגת הקומיקס ונעשתה לגיטימית בעולם המוסלמי; מה הם מאפייניו של הקומיקס הערבי השאולים מהמערב ומיפן ומה הם מאפייניו המקומיים; מה הופך אותו לכלי כה יעיל לעיצוב תודעה קולקטיבית; ומעל לכול – מדוע וכיצד גורמים ג'יהאדיסטיים ואנטי-ג'יהאדיסטיים מנצלים את הפוטנציאל הטמון בקומיקס למטרות אינדוקטרינציה וחינוך? נושא הקומיקס הערבי, לא כל שכן הקומיקס ככלי לעיצוב תודעה קולקטיבית בעולם 1 המוסלמי, כמעט אינו מוכר למחקר , אם כי לא מעט נכתב )באוריינטציה מערבית כמובן( על האפקטיביות הרבה של הקומיקס ככלי חינוכי לילדים, בני נוער ומבוגרים. אליסון לייגה, למשל, מדברת על יתרונותיו של הקומיקס ככלי חינוכי וטוענת שקריאת קומיקס מצריכה שימוש במיומנויות אוריינות רבות, כגון סידור דברים ברצף , פענוח תקשורת לא-מילולית, הבנת עלילה 2 ויכולת הסקת מסקנות. במהדורה מיוחדת של כתב העת למורים Scholastic, נכתב כי קומיקס מצריך מהקוראים להיות מעורבים באופן פעיל בתהליך של פענוח והבנה של מגוון אמצעים ספרותיים. על כן קריאת רומנים גרפיים יכולה לסייע לתלמידים לפתח מיומנויות הכרחיות לקריאת  יצירות מורכבות ומאתגרות יותר. לדעת גרטכן שוורץ אפשר להיעזר בספרות קומיקס בהוראת מדעי 4 החברה, מדעים מדויקים, אמנות, פילוסופיה ועוד. כדוגמה לכך אפשר להביא את ספר הקומיקס "דּוח ה-00 בספטמבר: עיבוד גרפי". 5 ספר זה הוא מהדורה מאוירת של הדוח הסופי של הוועדה הלאומית לחקר התקפות הטרור על ארצות הברית 9/11. את ההקדמה לספר הקומיקס חיברו יושב-ראש וסגן יושב-ראש הוועדה הלאומית לחקר התקפות הטרור כדי להעניק לו תוקף עובדתי ולבסס את היותו מסמך היסטורי ולימודי לכל דבר. לדברי דנה אריאלי ואפרת גולן אין בעובדה זו בפני עצמה כל חדש, שכן "בעשורים האחרונים אנו עדים לעלייה תלולה במספרם של ספרי לימוד מאוירים בדיסציפלינות שונות, המבוססים על עובדות והחותרים להפוך את לימוד ההיסטוריה זמין". לדידן, הסיפור ההיסטורי המאויר מאפשר חוויית לימוד "מאיימת פחות" ומשמש גם אמצעי 6 להתמודדות עם הטראומה של אירועי ה-11 בספטמבר.

בנושא כמו השואה היהודית ובנושא כמו טרור וקיצוניות, קומיקס הוא ככל הנראה אחד הכלים היעילים ביותר שאפשר באמצעותם להגיע אל הדור הצעיר ולהשפיע עליו. בספר "בן לאדן נחשף" של מוחמד סיפאוי ראינו כיצד ניתן לעשות הגחכה ודה-לגיטימציה לאל-קאעדה ולאסאמה בן לאדן באמצעות קומיקס הומוריסטי וסאטירי. בסדרת הקומיקס "ה-99" ראינו את מאמציו של נאיִ ף אל- מטוע ליצור גיבורים חדשים בעבור ילדים מוסלמים ולהטיף למתינות ולסובלנות אסלאמית וגלובלית. בספרו של נאצר עבאס ראינו כיצד מוצג סיפורו האישי של טרוריסט לשעבר ברומן גרפי, ועד כמה כלי זה הוא אפקטיבי בקריאה לבני נוער לפנות אל המשמעות המתונה של הג'יהאד ולהתרחק מטרור.

25 גורמים מדינתיים רשמיים הבינו נכוחה את כוחו של הקומיקס והפכו אותו לחלק אינטגרלי מתכנית הלימודים שלהם, כפי שנוכחנו לראות באינדונזיה ובגרמניה. בהקשר זה יצוין המקרה של יפן וספר הקומיקס היפני "גן היחף" )Barefoot Gen( מאת קנג'י נאקאזאווה )Kenji Nakazawa(. ספר זה, שראה אור בשנת 0921, הוא סיפורו האוטוביוגרפי של נאקאזאווה שחווה את פצצת האטום שהוטלה על הירושימה. הספר עוסק בפצצת האטום במישרין ומציג את מראות הזוועה של השואה הגרעינית ביפן לקהל הרחב בפעם הראשונה. הוא יוצא נגד חוסר האנושיות של האויב האמריקני ומבקר בחריפות גם את מוסד הקיסרות ואת ממשלת יפן על התנהגותם בזמן מלחמת העולם השנייה ולאחריה, ובעיקר על אחריותם בהדחקת הטראומה הלאומית וטיפולם הלקוי בניצולים. על אף היותו אנטי-מלחמתי ומתנגד למוסד הקיסרות, נעשה ספר זה בימינו ספר חובה בספריות בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים ביפן, וזה משום שממשלת יפן הכירה בחשיבותו הרבה של רומן גרפי זה 45 ובערכו החינוכי. מן הראוי שעוד גורמים רשמיים יבינו את כוחו ואת יעילותו של הקומיקס ככלי חינוכי ויאמצו אותו בחום. אפשר לאמץ ולהפיץ קומיקס קיימים ואפשר גם ליצור קומיקס "ייעודי" למטרות חינוכיות. קומיקס הוא כלי חשוב ויעיל בידיים הנכונות, אך בידיים הלא נכונות – בידי חמאס או בידי ג'יהאדיסטים עצמאים –הוא כאמור כלי מסוכן מאין כמוהו ובעל פוטנציאל הרסני.

 

 

ביבליוגרפיה חלקית (בעבודה האקדמית כ-20 מקורות אקדמיים באנגלית ובעברית)

אלעד גלעדי, "קומיקס ככלי לעיצוב תודעה קולקטיבית בשירות האינדוקטרינציה הג'האדיסטית ובשירות החינוך נגד הטרור," המזרח החדש, כרך נ"ב

===========================

 

מבצע לרוכשי עבודה אקדמית באתר : מצגת אקדמית במחיר 99 שח.

הצוות שלנו יכין עבור רוכשי עבודה אקדמאית ממאגר עבודות הסמינריון מצגת פאוורפוינט בת לפחות 20 שקפים. מצגת powerpoint  מרהיבה, שתציג את תוכן העבודה הסמינריונית בצורת רפרט במחיר נמוך במיוחד. המצגת תוכן לפי הדרישות הנהוגות באקדמיה ולפי כללי הציטוט האחיד וה- APA. כל זה תמורת 99 שח נוספים לקניית העבודה האקדמית שיש להוסיף לסל הקניות. נא להקליק על לינק זה לפרטים:

לינק למצגת אקדמית ב-99 שח

 

לתפירת עבודה אקדמית אישית מקורית (ללא קשר למאגר העבודות הסמינריוניות) בתחום זה על ידי אקדמאי מומחה בעל תואר שני או דוקטורט בעלות של כ-80 שח לעמוד מוכן להגשה כנהוג בעבודה אקדמית. נא לראות האתר בלינק זה:

לינק לכותב עבודות סמינריוניות במשפטים,מדעי החברה והרוח, מנהל עסקים ועוד בתפירה אישית


לפורום גולשים על עבודות אקדמיות וסמינריונים והמלצה על כותבי עבודות סמינריון ומאגרי עבודות אקדמיות להקליק על קישור זה:

קישור לפורום לימודים - המלצות על כותבי עבודות אקדמיות, עבודות גמר של גולשים


לינק: שאלות נפוצות ותשובות בנושא מאגר העבודות האקדמיות


לינק : סרטון על אופן רכישה של עבודה אקדמית

 

ניתן לשלם ב- אשראי באתר מאובטח פלאכרד/מזומן/העברה בנקאית

 

לינק בענין עבודות אקדמיות בכתיבה אישית במדעי החברה והרוח

הצעה לסטודנטים להשלמת הכנסה באתר זה: פרסמו עבודות אקדמיות ותרוויחו עמלה של 60% על כל מכירה ומכירה של עבודה אקדמית פרי עטכם. (ללא הגבלה על מספר המכירות)! באתר זה רובן ככולן של עבודות הסמינריון נכתבו ע"י מאסטרנטים ודוקטורנטים מצטיינים, אם כי אנו נותנים הזדמנות גם לסטודנטים מן המניין שכתבו עבודה אקדמית לפרסם כאן עבודותיהם האקדמיות תמורת תמלוגים. נפרסם העבודה האקדמית כאן לאחר הגהות ועדכון ביבליוגרפיה.

נא לשלוח העבודות האקדמיות, עדיף בקובץ וורד 2007 למייל שלנו:

ktiva1234@gmail.com

 

 

במבצע-לא מקבל קופון
₪ 0סל

אין מוצרים

משלוח ₪ 0
סה"כ ₪ 0

סל המשך לרכישה

האתר מאובטח

ובטוח לתשלומי אשראי

ומנוהל באמצעות תאגיד המפוקח ע"י משפטן ורו"ח בכיר

 

תוספת ‏‏‏39 ש"ח

הקפאת עבודה ל-חודש


תוספת 99 ש"ח

הקפאת עבודה ל-3 חודשים

 

תוספת 300 שח

מחיקת עבודה ל-צמיתות

 

מצגת פאוורפוינט מקצועית לרפרט

כ-20 שקפים- 99 ש"ח

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏

ניתן לשלם בפאייפל


מזומן בדואר/העברה בנקאית

מס' חשבון 8497803

בנק הדואר - מספר בנק 09

סניף 001, על שם: הוצאה לאור והדרכה בע"מ

 

תוצאת תמונה עבור פפרתוצאת תמונה עבור ביט

מכבדים אפליקציית תשלום ביט/פפר

להעביר לנייד:   052-8673055

 

ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

 

طُلَّاب עזרה מיוחדת למגזר הערבי 

אנשי צוות דוברי רוסית, צרפתית, אנגלית, אמהרית

Русский студенты  Français   አማርኛ

english

free academic papers in english

לינק לעבודות אקדמיות באנגלית 

 

מכבדים כל כרטיסי האשראי הישראליים והבינלאומיים

 ניתן לבחור לשלם בשלושה תשלומים חודשיים

אין עמלות והמחיר הוא מחיר נטו כולל מע"מ

אין הפתעות ואותיות קטנות והכל לטובת הצרכן

הסליקה מבוצעת ע"י חברת ישראכרט ופלאכרד

עבודות אקדמיות

היישר מן התנור

סמינריון כמותני - עבודת גמר

הפער בעמדות כלפי

דיסלקציה בין אמהות לאבות

אתרים  מומלצים

פורום להמלצה על מסייעים בעבודות אקדמיות

http://www.forum-limudim.org.il

גוף מומלץ עבודות אקדמיות

ubank.co.il@gmail.com

פורום תזות ומידע על לימודים אקדמיים מתקדמים

http://www.forum-thesis.org

 

לינק: סרטון קצר

על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית

במאגר זה


ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (מופיע בדף העבודה למעלה מצד שמאל מתחת למס' העמודים) או הנושא המבוקש ולהיות מול דף העבודה באתר האינטרנט

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏
paypalאתר מאובטח
אתר זה מאובטח בטכנולוגית SSL
כל הזכויות שמורות ©