חפש

קטגוריות

עבודה אקדמית המזרחית בקולנוע,המסורת העדתית ביחס לנשים מזרחיות, שחור, פורטונה, חתונה מאוחרת,מזרח ומערב בקולנוע הישראלי,מגדר


עבודה אקדמית ישירות למייל בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה ושינויים גופן דיויד 12, רווח 1.5 העבודה האקדמית עם מקורות תקניים לפי כללי הציטוט האחיד לשאלות נוספות על העבודה האקדמית הספיציפית הזאת במסרון/ווטסאפ (בלבד): 052-8673055 או במייל: f0528673055@gmail.com

53 עמודים

עבודה אקדמית מספר 10850

עבודת הסמינריון מעולם לא נמכרה במאגר העבודות הסמינריוניות!

עבודה אקדמית ישירות למייל שלך בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה והכנסת פרטיך.

גופן דיויד 12, רווח 1.5

העבודה האקדמית עם מקורות ביבליוגרפיה עדכניים לפי כללי הציטוט האחיד.

לשאלות נוספות: דניאל, כותב/עורך עבודה אקדמית זאת בנייד:

052-8673055 או במייל :

daniel.berkovich.tlv@gmail.com

גלול עכבר מטה


₪ 390


עבודת הגמר הוכנה במיוחד למאגר זה ולא הוגשה מעולם ולא נמכרה מעולם במאגר. היו אתם הראשונים לרכוש עבודה אקדמית זו! (וגם האחרונים אם תרכשו בנוסף גם בלעדיות). 

 

שאלת המחקר

כיצד בא לידי ביטוי ייצוג המסורת העדתית ביחס לנשים מזרחיות  ?

תוכן עניינים

ראש פרק עמוד מס'

מבוא. 6

היחס העדתי לנשים מזרחיות. 6

אתניות. 6

נשים גרוזיניות ומרוקאיות. 7

היחס לזוגיות. 10

זוגיות משפחתית בישראל. 10

נישואין במסורת העדתית. 12

היחס לרוחניות, דת, מיסטיקה בסרטים.. 12

הסינמה הישראלית והתפתחות היסטורית של הקולנוע העממי 12

סקירת ספרות. 14

פערים חברתיים עדתיים.. 16

מבעים קולנועיים מהמעברות ניוד חברתי מול סטגנציה. 21

רב-קולטוריות. 24

מוטיבים בסרטי הבורקס כדימוי היחסים בין עדתיים.. 27

ריבוד סוציאלי 28

ההתחלה: יחסים בין עדתיים.. 32

פתרון הניגודים. 34

היחס לעגת דיבור ושמות של בני העדות. 35

מתחים בין-מיניים בכל עדה. 38

יחסי אזרח-רשות. 39

שחור. 45

עלילה. 45

שחקנים.. 45

עלילה. 49

שחקנים.. 49

הצלחת הסרט. 49

חתונה מאוחרת

העלילה. 51

פורטונה

ביקורת. 51

ביבליוגרפיה. 53

פילמוגרפיה. 55

 

עבודה זו תעסוק בייצוג המסורת העדתית ביחס לנשים מזרחיות בקולנוע. ינותחו הסרטים: פורטונה, שחור, חתונה מאוחרת. לכל עדה מנהגים משלה, חלק מהמנהגים נוגעים לנשים בעדות המזרח, בייחוד הדגש בעדות המזרח, בייחוד על מסורת שקשורים לערכים חברתיים ולדת.

בעבודה אני רוצה לבדוק את הייצוג של המסורת העדתית (שהוא גם חברה וגם דת) יחס לנשים

כיצד מוצגים מנהגי העדה וכיצד הם משפיעים על נשים. החיפוש הבלעדי אחר הוכחות להתנגדות של נשים רק במחאות המקבלות ביטויים ברורים, מתעלם מהאפשרות שניתן למצוא את התנגדותן בהבניה העצמית שלהן 

 

תעשיית הקולנוע בישראל החלה בראשית שנות השלושים. ניתן לחלק את תכני הסרטים במהלך שבעים השנה שחלפו מאז תחילתה של תעשיה זו בארץ לתקופות. בשלושים השנים הראשונות עסקו מעט הסרטים שהופקו בארץ בצדקת הציונות, בהצלת שארית הפליטה לאחר השואה, בקום המדינה ובמבצע קדש (שניצר, 1994: 30). בשנות השישים עדיין נמשכה הפקת סרטים אלה, אלא שאז צץ ז'אנר חדש מבית היוצר של מנחם גולן ואפרים קישון, שביימו והפיקו סרטים, בעיקר קומיים, אשר עסקו ביחסים בין העדות. (שניצר, 1994, עמ' 12)

 

ז'אנר זה זכה לכינוי 'סרטי הבורקס' ואל גולן וקישון הצטרפו בסוג יצירה זה גם יואל זילברג, ג'ורג' עובדיה, פיטר פריישטדט ובשלב מאוחר יותר גם בועז דוידזון וזאב רווח (שם: 48-82). ז'אנר זה המשיך גם בשנות השבעים, כשמדי פעם מצטרף לחבורת היוצרים במאי חדש היוצר בסגנון זה. ניתן לראות בתקופה זו גם את סיומה של התקופה שבה עיקר הסינמה הישראלי העלילתי והכלכלי הסתמך על סרטים אלה (שם: 106).

 

מי שהחל להפיק סרטים כתעשיה מקצועית ורווחית היה מנחם גולן, שמאז שנות ה-60 הפיק וביים סרטים רבים וביניהם "אלדורדו" (1963), "סאלח שבתי" (1964) ואחרים. כאשר עשה גולן ניסיון להפיק ולביים סרט פעולה העוסק בקונפליקט הישראלי-מצרי, בשם "מבצע קהיר" (1965), התברר כי הסרט לא זכה להצלחה המיוחלת וגולן חזר לנושאים בטוחים יותר, כמו סרטו הבא "פורטונה" (1966), המציג סיפור אהבה אומללה של צעירה ממוצא מרוקאי והיה למלודרמה עדתית, שבעקבותיה הופקה הקומדיה הפולקלוריסטית "999 עליזה מזרחי" (1967). סרטים אלה ורבים כמותם שנעשו בשנים שלאחר מכן זכו להצלחה מרובה (גרוס, 1991: 301-302).

 

נושא + בא לידי ביטוי עוד בסרטים מוקדמים יותר כמו בסרטו של נתן אקסלרוד "דן קישוט וסעדיה פנצ'ה" (1956), אשר הציג את יחסי האדון-משרת בשתי הדמויות המרכזיות, היינו דן שמעמדו גבוה ומוצג כאיש ספר, לעומת סעדיה נטול ההשכלה המתפרנס כמצחצח נעליים. כן היה בסרט "שמונה בעקבות אחד" (1964) של מנחם גולן הבדל בין תפקידי הצברים האשכנזים שהיוו את "המוחות האינטלקטואלים" לבין תפקיד המשרתים שאותו משחקים ילדים תימנים (שוחט, 1991: 124). 

 

שְחוּר הוא סרט קולנוע ישראלי בבימויו של שמואל הספריעל פי תסריט של חנה אזולאי הספרי. הסרט יצא לאקרנים בשנת 1994.

הסרט זכה להצלחה רבה ולשבחים בביקורות. בשנת יציאתו גרף שישה פרסי אוסקר ישראלי בקטגוריות המשחק רונית אלקבץ ועמוס לביא, הצילום דוד גורפינקל, העיצוב האמנותי, הבימוי ובקטגוריית המנצחת, הסרט הטוב ביותר. כמו כן זכתה השחקנית הצעירה המשחקת בסרט, אורלי בןגרטי, במועמדות לפרס אוסקר ישראליובפרס תגלית השנה עקב משחקה. לאחר מכן השתתף הסרט בפסטיבל ברלין וזיכה את הספרי בפרס מיוחד לסרט הזר הטוב ביותר. כמו כן השתתף בפסטיבלים לקולנוע בארצות הברית, צרפת וסינגפור.

 

חתונה מאוחרת

הוא סרט קולנוע ישראלי, מאת ובבימויו של דובר קוסאשווילי, שיצא לאקרנים בשנת2001.

הסרט מסתיים בחתונתו של זאזא, לכלה גרוזינית צעירה, בהתאם לרצון משפחתו. לקראת סוף הסרט מעמיד זאזא את הנוכחים בחתונתו בפני שאלה גורלית ודרמטית.

שפתו העיקרית של הסרט היא גאורגית יהודית, המשמשת את כל הדמויות הגרוזיניות שבסרט כולל יאשה, שאותו מגלם מוני מושונוב, שלמד לדבר גרוזינית במיוחד לצורך תפקיד זה. הדיאלוגים עם יהודית ובתה, שהן הדמויות היחידות בסרט שאינן גרוזיניות, הם בעברית כולל שיחתו של יאשה אתה, הנעשית בעברית עילגת.

 

פורטונה הוא סרט ישראלי צרפתי בשחור לבן שצולם בישראל והשתתפו בו גם שחקני קולנוע צרפתיים ואיטלקיים.

עלילת הסרט מתרחשת בישראל של שנות השישים על רקע קוד מוסר נוקשה במשפחת עולים מאלג'יר. הסרט מבוסס על סיפור של מנחם תלמי ויצא לאקרנים בשנת1966. את הסרט ביים מנחם גולן, וצילם יצחק הרבסט, והוא מלווה מוזיקה שהלחין דובי זלצר ובתוספת קטעים מוזיקליים של אריס סאן.

ביבליוגרפיה חלקית (בעבודה האקדמית כ-20 מקורות אקדמיים באנגלית ובעברית)

ליסק, מ., "עדה ועדתיות בישראל בפרספקטיבה היסטורית", בתוך: ליסק, מ., וקני-פז, ב., (עורכים), (תשנ"ו), מאגנס, ירושלים, עמ' 74-89. מכללת סמינר הקיבוצים, תל אביב, עמ' 84-91.

 שוחט, א., הקולנוע הישראלי: היסטוריה ואידיאולוגיה, (הפרק: הבורקס והרפרזנטציה של המזרחיות (ברירות, תל אביב.

 שניצר, מ., הקולנוע הישראלי, כנרת, תל אביב.

===========================

ניתן לקבל בלעדיות- מחיקת העבודה האקדמית מהאתר על העבודה האקדמית ולהסירה ממאגר העבודות הסמינריוניות לצמיתות תמורת 590 שח (סך הכל העבודה האקדמית + בלעדיות = 590 שח). אם אינך רוצה עבודת סמינריון בלעדית הקש עכשיו למעלה במלבן התכלת  "לחץ לקבלת העבודה". אם ברצונך לרכוש גם בלעדיות על הסמינריון נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית + בלעדיות על העבודה האקדמית

 

מבצע לרוכשי עבודה אקדמית באתר : מצגת אקדמית במחיר 99 שח.

הצוות שלנו יכין עבור רוכשי עבודה אקדמאית ממאגר עבודות הסמינריון מצגת פאוורפוינט בת לפחות 20 שקפים. מצגת powerpoint  מרהיבה, שתציג את תוכן העבודה הסמינריונית בצורת רפרט במחיר נמוך במיוחד. המצגת תוכן לפי הדרישות הנהוגות באקדמיה ולפי כללי הציטוט האחיד וה- APA. כל זה תמורת 99 שח נוספים לקניית העבודה האקדמית שיש להוסיף לסל הקניות. נא להקליק על לינק זה לפרטים:

לינק למצגת אקדמית ב-99 שח

 

ניתן לקבל שירותי שיכתוב העבודה + בלעדיות -  הצוות שלנו ישכתב העבודה האקדמית בצורה מקצועית! עלות סך הכל שכתוב העבודה האקדמית + בלעדיות = 990 שח. נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית משוכתבת + בלעדיות על העבודה האקדמית


לתפירת עבודה אקדמית אישית מקורית (ללא קשר למאגר העבודות הסמינריוניות) בתחום זה על ידי אקדמאי מומחה בעל תואר שני או דוקטורט בעלות של כ-80 שח לעמוד מוכן להגשה כנהוג בעבודה אקדמית. נא לראות האתר בלינק זה:

לינק לכותב עבודות סמינריוניות במשפטים,מדעי החברה והרוח, מנהל עסקים ועוד בתפירה אישית


לפורום גולשים על עבודות אקדמיות וסמינריונים והמלצה על כותבי עבודות סמינריון ומאגרי עבודות אקדמיות להקליק על קישור זה:

קישור לפורום לימודים - המלצות על כותבי עבודות אקדמיות, עבודות גמר של גולשים


אם נתקלת בתקלה וחוסר יכולת להשלים הרכישה

מומלץ להיכנס למאגר העבודות האקדמיות שוב הפעם מדפדפן אחר (אם השתמשתם בגוגל כרום לעבור לאקספלורר וכד') או להיכנס למאגר  העבודות האקדמיות ממחשב אחר. תקלה נדירה זאת קורית בשל אבטחת מידע ורגישות יתר לספאמרים. אם ישנה שורת הודעה בשחור על array 7 זה בגלל נסיון חוזר או סימן שכרטיס האשראי לא מאושר ע"י חברת האשראי. בכל מקרה לא יבוצע חיוב באשראי אלא אם כן נשלחה העבודה האקדמית+קבלה למייל. גם לא יבוצע חיוב כפול!

 

לינק: שאלות נפוצות ותשובות בנושא מאגר העבודות האקדמיות


לינק : סרטון על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית באשראי/פאיפאל

 

ניתן לשלם ב- פאי פאל/מזומן/אשראי/העברה בנקאית

 

לינק בענין עבודות אקדמיות בכתיבה אישית במדעי החברה והרוח

 

מילות חיפוש: עבודה אקדמית ייצוג המסורת העדתית ביחס לנשים מזרחיות,דמות המזרחית, סרטים שחור,פורטונה, חתונה מאוחרת  מזרח ומערב בקולנוע הישראלי,מגדר,מזרחית,סרטים:פורטונה,שחור,חתונה מאוחרת עבודה אקדמית ייצוג המסורת העדתית ביחס לנשים מזרחיות,דמות המזרחית, סרטים שחור,פורטונה, חתונה מאוחרת  מזרח ומערב בקולנוע הישראלי,מגדר,מזרחית,סרטים:פורטונה,שחור,חתונה מאוחרת עבודה אקדמית ייצוג המסורת העדתית ביחס לנשים מזרחיות,דמות המזרחית, סרטים שחור,פורטונה, חתונה מאוחרת  מזרח ומערב בקולנוע הישראלי,מגדר,מזרחית,סרטים:פורטונה,שחור,חתונה מאוחרת עבודה אקדמית ייצוג המסורת העדתית ביחס לנשים מזרחיות,דמות המזרחית, סרטים שחור,פורטונה, חתונה מאוחרת  מזרח ומערב בקולנוע הישראלי,מגדר,מזרחית,סרטים:פורטונה,שחור,חתונה מאוחרת


₪ 390סל

אין מוצרים

משלוח ₪ 0
סה"כ ₪ 0

סל המשך לרכישה

האתר מאובטח

ובטוח לתשלומי אשראי

ומנוהל באמצעות תאגיד המפוקח ע"י משפטן ורו"ח בכיר

 

תוספת ‏‏‏39 ש"ח

הקפאת עבודה ל-חודש


תוספת 99 ש"ח

הקפאת עבודה ל-3 חודשים

 

תוספת 300 שח

מחיקת עבודה ל-צמיתות

 

מצגת פאוורפוינט מקצועית לרפרט

כ-20 שקפים- 99 ש"ח

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏

ניתן לשלם בפאייפל


מזומן בדואר/העברה בנקאית

מס' חשבון 8497803

בנק הדואר - מספר בנק 09

סניף 001, על שם: הוצאה לאור והדרכה בע"מ

 

תוצאת תמונה עבור פפרתוצאת תמונה עבור ביט

מכבדים אפליקציית תשלום ביט/פפר

להעביר לנייד:   052-8673055

 

ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

 

طُلَّاب עזרה מיוחדת למגזר הערבי 

אנשי צוות דוברי רוסית, צרפתית, אנגלית, אמהרית

Русский студенты  Français   አማርኛ

english

free academic papers in english

לינק לעבודות אקדמיות באנגלית 

 

מכבדים כל כרטיסי האשראי הישראליים והבינלאומיים

 ניתן לבחור לשלם בשלושה תשלומים חודשיים

אין עמלות והמחיר הוא מחיר נטו כולל מע"מ

אין הפתעות ואותיות קטנות והכל לטובת הצרכן

הסליקה מבוצעת ע"י חברת ישראכרט ופלאכרד

עבודות אקדמיות

היישר מן התנור

סמינריון כמותני - עבודת גמר

הפער בעמדות כלפי

דיסלקציה בין אמהות לאבות

אתרים  מומלצים

פורום להמלצה על מסייעים בעבודות אקדמיות

http://www.forum-limudim.org.il

גוף מומלץ עבודות אקדמיות

ubank.co.il@gmail.com

פורום תזות ומידע על לימודים אקדמיים מתקדמים

http://www.forum-thesis.org

 

לינק: סרטון קצר

על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית

במאגר זה


ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (מופיע בדף העבודה למעלה מצד שמאל מתחת למס' העמודים) או הנושא המבוקש ולהיות מול דף העבודה באתר האינטרנט

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏
paypalאתר מאובטח
אתר זה מאובטח בטכנולוגית SSL
כל הזכויות שמורות ©