חפש

קטגוריות

עבודה אקדמית בנושא קן הקוקיה-הספר,הסרט,הצגת תיאטרון,קן הקוקיה/מילוש פורמן,ג'ק ניקולסון,קן קיזי


עבודה אקדמית ישירות למייל בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה ושינויים גופן דיויד 12, רווח 1.5 העבודה האקדמית עם מקורות תקניים לפי כללי הציטוט האחיד לשאלות נוספות על העבודה האקדמית הספיציפית הזאת במסרון/ווטסאפ (בלבד): 052-8673055 או במייל: f0528673055@gmail.com

25 עמודים

עבודה אקדמית מספר 10805

עבודת הסמינריון מעולם לא נמכרה במאגר עבודות הסמינריון!

עבודה אקדמית ישירות למייל שלך בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה והכנסת פרטיך.

גופן דיויד 12, רווח 1.5

העבודה האקדמית עם מקורות ביבליוגרפיה עדכניים לפי כללי הציטוט האחיד.

לשאלות נוספות: אהרון, כותב/עורך עבודה אקדמית זאת בנייד:

052-8673055 או במייל בקשר לעבודה האקדמאית:

aron.oliver.israel@gmail.com

גלול עכבר מטה


₪ 290


העבודה האקדמית הוגשה פעם אחת בלבד בחודש דצמבר בשנת הלימודים הקודמת במכללה האקדמית תלפיות אצל ד"ר שרייבר, 

העבודה האקדמית לא נמכרה מעולם במאגר. היו אתם הראשונים לרכוש עבודה אקדמית זו! (וגם האחרונים אם תרכשו בנוסף גם בלעדיות). 

ציון:  88

תוכן עניינים

ראש פרק עמוד מס'

הספר – קן הקוקיה. 3

העלילה:. 3

ביקורת על הספר. 6

העין הטריפית של המספר. 7

רוחו של מקמרפי 8

הסרט – קן הקוקיה/ מילוש פורמן, ג'ק ניקולסון 11

עלילה. 11

פרסים.. 13

השפעה תרבותית. 13

הצגת תיאטרון– קן הקוקיה. 15

תוכן ההצגה:. 16

תקציר העלילה :. 16

שתי סצנות שמציגות את הקונפליקט המרכזי :. 17

השפה הויזואלית:. 18

תפאורה ואביזרים :. 18

תלבושות,איפור ותסרוקות :. 19

משחק:. 22

ביבליוגרפיה. 25

 

 

הספר מספר על מק'מרפי, אדם פעיל בעל רוח חופשית, שלא מתיישר לפי החוקים.

 

מק'מרפי נשלח מ"חוות עבודה" למוסד לחולי נפש, שם הוא נתקל באחות רטשד הקשוחה,הוא עובר על חוקי המקום באופן בוטה וגורר אחריו מטופלים אחרים.

 

באחד המקרים מק'מרפי שובר חלון במקום כדי להביא לצ'סוויק, אחד המאושפזים, שעבר התמוטטות עצבים את התרופות שלו, צ'סוויק נלקח משם ובתגובה מק'מרפי מכה את אחד השומרים, בין ה2 פורצת מריבה, הצ'יף, מאושפז אינדיאני גבה קומה המציג עצמו כחרש-אילם, בא לעזרת מק'מרפי.

 

מק'מרפי, הצ'יף וצ'סוויק נלקחים לאגף אחר ומקבלים שוקים חשמליים, בחדר ההמתנה מק'מרפי מתכנן עם הצ'יף לברוח לקנדה.

 

כשמק'מרפי חוזר הוא מארגן למחלקה מסיבת בלילה, הוא משחד את השומר ומזמין חברות שיעזרו לו לברוח.

 

רגע לפני הבריחה הוא מסייע לבילי, מאושפז במחלקה, לשכב בפעם הראשונה עם אחת החברות, הוא נרדם ולא מצליח להשלים את התוכנית.

 

הסרט – קן הקוקיה/ מילוש פורמן, ג'ק ניקולסון

קן הקוקיה (באנגלית: One Flew Over the Cuckoo's Nest) הוא סרט דרמה אמריקאי משנת 1975 בבימויו של מילוש פורמן ובכיכובם של ג'ק ניקולסון ולואיז פלטשר. הסרט מבוסס על ספר באותו שם שנכתב ב-1962 בידי קן קיזי, פעיל אנטי ממסדי בארצות הברית, וצולם בבית-חולים במדינת אורגון, במקום שעליו נכתבה עלילת הספר.[1]

העלילה מתרחשת בבית חולים פסיכיאטרי ונסובה סביב אדם שאושפז לאבחון והסתכלות ופוקח את עיני המאושפזים האחרים לעוולות שמתבצעות בהם בשם הפסיכיאטריה. הסרט תוקף את הפרקטיקות הפסיכיאטריות, ומציג אותן ככלי ציני לדיכוי ואף לענישה. הסרט עורר תשומת לב רבה וגרם לשינוי מהותי ביחס הציבור כלפי נושאים הקשורים בפסיכיאטריה, כמו אשפוז כפוי, לובוטומיה וטיפול בנזע חשמלי.

הסרט הפך לסרט פולחן ונבחר לאחד ממאה הסרטים הטובים ביותר בתולדות הקולנוע האמריקאי.

 

ההצגה:

המחזה הוא עיבוד לספר פורץ הדרך "קן הקוקייה" מאת קן קיזי, שעם פרסומו הביא לבדיקה מחדש של שיטות הטיפול שהיו נהוגות עד אז בבתי החולים הפסיכיאטרים בארה"ב. 


הספר זכה לעיבוד קולנועי עטור פרסי אוסקר בבימוי מילוש פורמן, בכיכוב ג'ק ניקולסון (1975) למרות העיסוק בסוגיות קשות, המחזה גדוש בהומור ויש בו לא מעט רגעים מצחיקים ונוגעים ללב השזורים בסיפור הדרמטי. 

אל מוסד לחולי נפש המנוהל ע"י סדיסטית ומניפולטיבית, מגיע חולה חדש, רנדל מק'מרפי. מק'מרפי הוא פושע קטן, המנסה להתחמק ממאסר ע"י אשפוז בבית חולים פסיכיאטרי. מאבק בלתי צפוי מתפתח בין האחות לבין המאושפז החדש והמרדני, הסוחף אחריו את יתר החולים הכלואים במקום. תוך כדי המאבק חושף מק'מרפי את שיטות הפעולה האכזריות של צוות המטפלים ומגלה כי שפיותו של אדם וההגדרה שלו כ"נורמאלי" היא זמנית ויחסית.
המחזה הוא עיבוד לספר פורץ הדרך "קן הקוקייה" מאת קן קיזי, שעם פרסומו הביא לבדיקה מחדש של שיטות הטיפול שהיו נהוגות עד אז בבתי החולים הפסיכיאטרים בארה"ב. [1]

 

הנושא המרכזי של ההצגה הוא בעצם להראות את שיטות הטיפול הפסיכיאטרי של שנות ה-60 וה70 המסר המרכזי הוא שאנשים המאושפזים בבתי חולים פסיכיאטריים אינם חולים בנפשם, אלא נתפסים על-ידי החברה כחריגים וכסוטים, ועל כן משלמים על כך, כמו גיבור הספר, מחיר כבד. הלובוטומיה – חיתוך האונה הקדמית של המוח, וההלם החשמלי מופיעים בהצגה כסמל לאכזריותה של הפסיכיאטריה, ומבטאים את רצונה להפוך את 'חולה הנפש' ליצור כנוע ונטול רצונות שאינו מאיים עוד על הסדר החברתי. ( נוי )

 

הקונפליקט המרכזי :

הקונפליקט המרכזי הוא בין האחות רטשד,המדכאת שמחות ורצונות אנושיים לבין מק'מרפי המעודד חירות האדם באשר הוא אדם ,צדק וקבלת האחר.

לכאורה מק'מרפי מצטייר כפושע אדם שבחייו נוהג בחוסר הוגנות כלפי הסביבה וחסר מוסר מצד שני מוצגת האחות רטשד שלכאורה מוצגת כאדם טוב ,המטפל בחולים ומסור לעבודתו .

בפועל כאשר העניין מגיע לניצול חלשים ,הגבלת החופש האנושי ודיכוי רצונות בסיסיים מק'מרפי מקבל מוסריות נעלה ונלחם כנגד כל הסיכויים בממסד המדכא שבו האחות רטשד היא זאת חסרת המוסר והמצפון אשר רודפת אחר שליטה על ידי שיטות של הפחדה ,טרור וניצול פסיכולוגי של חולים שאינם בריאים בנפשם .כאשר מגיעה דמות שהיא יותר חזקה נפשית משאר החולים שבהם הייתה רגילה לטפל רטשד נוצר קונפליקט ביניהם ומאבק מתמיד במטרה להגיע לניצחון (כל אחד לניצחון שלו) . המאבק ביניהם מתעצם כאשר מק'מרפי נכנס לטריטוריה הפרטית של רטשד ומנסה לשנות את חוקי הממסד הנוקשים שלה בכל דרך אפשרית ולא נכנע לכוח המצמית שלה בטח לא בקלות כמו שהייתה רגילה עם חולי הנפש .

הוא אינו מוכן לוותר במלחמה למען הצדק והיא אינה מוכנה לוותר על השליטה שיצרה לעצמה בעולם הקטן שלה שמבודד מהעולם החיצון . הקונפליקט נפטר כאשר רטשד מחליטה להעביר את מק'מרפי טיפול שיוציא ממנו כל צלם אנוש ,מחשבה רציונאלית או פעולה אחרי מוסר ,הופכת אותו לצמח.

 

ביבליוגרפיה חלקית (בעבודה האקדמית כ-20 מקורות אקדמיים באנגלית ובעברית)

"קן הקוקיה", במסד הנתונים הקולנועיים IMDb (באנגלית)

קן קיזי "קן הקוקיה", מאנגלית: יריב ספיר, הוצאת זמורה ביתן


 Townsend, Sylvia. "Haskell Wexler and the Making of ‘One Flew Over the Cuckoo’s Nest’". 2015.

===========================

ניתן לקבל בלעדיות- מחיקת העבודה האקדמית מהאתר על העבודה האקדמית ולהסירה ממאגר העבודות הסמינריוניות לצמיתות תמורת 590 שח (סך הכל העבודה האקדמית + בלעדיות = 590 שח). אם אינך רוצה עבודת סמינריון בלעדית הקש עכשיו למעלה במלבן התכלת  "לחץ לקבלת העבודה". אם ברצונך לרכוש גם בלעדיות על הסמינריון נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית + בלעדיות על העבודה האקדמית

 

מבצע לרוכשי עבודה אקדמית באתר : מצגת אקדמית במחיר 99 שח.

הצוות שלנו יכין עבור רוכשי עבודה אקדמאית ממאגר עבודות הסמינריון מצגת פאוורפוינט בת לפחות 20 שקפים. מצגת powerpoint  מרהיבה, שתציג את תוכן העבודה הסמינריונית בצורת רפרט במחיר נמוך במיוחד. המצגת תוכן לפי הדרישות הנהוגות באקדמיה ולפי כללי הציטוט האחיד וה- APA. כל זה תמורת 99 שח נוספים לקניית העבודה האקדמית שיש להוסיף לסל הקניות. נא להקליק על לינק זה לפרטים:

לינק למצגת אקדמית ב-99 שח

 

ניתן לקבל שירותי שיכתוב העבודה + בלעדיות -  הצוות שלנו ישכתב העבודה האקדמית בצורה מקצועית! עלות סך הכל שכתוב העבודה האקדמית + בלעדיות = 990 שח. נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית משוכתבת + בלעדיות על העבודה האקדמית


לתפירת עבודה אקדמית אישית מקורית (ללא קשר למאגר העבודות הסמינריוניות) בתחום זה על ידי אקדמאי מומחה בעל תואר שני או דוקטורט בעלות של כ-80 שח לעמוד מוכן להגשה כנהוג בעבודה אקדמית. נא לראות האתר בלינק זה:

לינק לכותב עבודות סמינריוניות במשפטים,מדעי החברה והרוח, מנהל עסקים ועוד בתפירה אישית


לפורום גולשים על עבודות אקדמיות וסמינריונים והמלצה על כותבי עבודות סמינריון ומאגרי עבודות אקדמיות להקליק על קישור זה:

קישור לפורום לימודים - המלצות על כותבי עבודות אקדמיות, עבודות גמר של גולשים


אם נתקלת בתקלה וחוסר יכולת להשלים הרכישה

מומלץ להיכנס למאגר העבודות האקדמיות שוב הפעם מדפדפן אחר (אם השתמשתם בגוגל כרום לעבור לאקספלורר וכד') או להיכנס למאגר  העבודות האקדמיות ממחשב אחר. תקלה נדירה זאת קורית בשל אבטחת מידע ורגישות יתר לספאמרים. אם ישנה שורת הודעה בשחור על array 7 זה בגלל נסיון חוזר או סימן שכרטיס האשראי לא מאושר ע"י חברת האשראי. בכל מקרה לא יבוצע חיוב באשראי אלא אם כן נשלחה העבודה האקדמית+קבלה למייל. גם לא יבוצע חיוב כפול!

 

לינק: שאלות נפוצות ותשובות בנושא מאגר העבודות האקדמיות


לינק : סרטון על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית באשראי/פאיפאל

 

ניתן לשלם ב- פאי פאל/מזומן/אשראי/העברה בנקאית

 

לינק בענין עבודות אקדמיות בכתיבה אישית במדעי החברה והרוח

 

מילות חיפוש: עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי עבודה אקדמית קן הקוקיה, עבודה אקדמית קן הקוקיה הספר, עבודה אקדמית קן הקוקיה סרט, עבודה אקדמית קן הקוקיה תיאטרון, עבודה אקדמית קן הקוקיה מילוש פורמן, עבודה אקדמית קן הקוקיה ניקולסון, עבודה אקדמית קן הקוקיה קיזי


₪ 290סל

אין מוצרים

משלוח ₪ 0
סה"כ ₪ 0

סל המשך לרכישה

האתר מאובטח

ובטוח לתשלומי אשראי

ומנוהל באמצעות תאגיד המפוקח ע"י משפטן ורו"ח בכיר

 

תוספת ‏‏‏39 ש"ח

הקפאת עבודה ל-חודש


תוספת 99 ש"ח

הקפאת עבודה ל-3 חודשים

 

תוספת 300 שח

מחיקת עבודה ל-צמיתות

 

מצגת פאוורפוינט מקצועית לרפרט

כ-20 שקפים- 99 ש"ח

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏

ניתן לשלם בפאייפל


מזומן בדואר/העברה בנקאית

מס' חשבון 8497803

בנק הדואר - מספר בנק 09

סניף 001, על שם: הוצאה לאור והדרכה בע"מ

 

תוצאת תמונה עבור פפרתוצאת תמונה עבור ביט

מכבדים אפליקציית תשלום ביט/פפר

להעביר לנייד:   052-8673055

 

ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

 

طُلَّاب עזרה מיוחדת למגזר הערבי 

אנשי צוות דוברי רוסית, צרפתית, אנגלית, אמהרית

Русский студенты  Français   አማርኛ

english

free academic papers in english

לינק לעבודות אקדמיות באנגלית 

 

מכבדים כל כרטיסי האשראי הישראליים והבינלאומיים

 ניתן לבחור לשלם בשלושה תשלומים חודשיים

אין עמלות והמחיר הוא מחיר נטו כולל מע"מ

אין הפתעות ואותיות קטנות והכל לטובת הצרכן

הסליקה מבוצעת ע"י חברת ישראכרט ופלאכרד

עבודות אקדמיות

היישר מן התנור

סמינריון כמותני - עבודת גמר

הפער בעמדות כלפי

דיסלקציה בין אמהות לאבות

אתרים  מומלצים

פורום להמלצה על מסייעים בעבודות אקדמיות

http://www.forum-limudim.org.il

גוף מומלץ עבודות אקדמיות

ubank.co.il@gmail.com

פורום תזות ומידע על לימודים אקדמיים מתקדמים

http://www.forum-thesis.org

 

לינק: סרטון קצר

על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית

במאגר זה


ווטסאפ/SMS/מייל

במסרון בלבד:

052-8673055

 f0528673055@gmail.com 

בפניה נא לציין מספר העבודה האקדמית (מופיע בדף העבודה למעלה מצד שמאל מתחת למס' העמודים) או הנושא המבוקש ולהיות מול דף העבודה באתר האינטרנט

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏
paypalאתר מאובטח
אתר זה מאובטח בטכנולוגית SSL
כל הזכויות שמורות ©