חפש

קטגוריות

עבודה אקדמית 3 האינתיפאדות-גל הטרור 2016,האינתיפאדה הראשונה והשניה,אל אקצה,אינתיפאדת הדקירות


99 עמודים

עבודה אקדמית מס' 10605

עבודת הסמינריון מעולם לא נמכרה במאגר!

עבודה אקדמית ישירות למייל שלך בקובץ וורד פתוח ניתן לעריכה והכנסת פרטיך.

גופן דיויד 12, רווח שורה וחצי.

העבודה האקדמית עם מקורות ביבליוגרפיה עדכניים לפי כללי הציטוט האחיד.

לשאלות נוספות: דניאל, כותב/עורך עבודה אקדמית זאת בנייד:

052-8673055 או במייל בקשר לעבודה האקדמאית: 

daniel.berkovich.tlv@gmail.com

גלול עכבר מטה


₪ 390


העבודה האקדמית הוכנה במיוחד עבור מאגר עבודות אקדמיות free

העבודה האקדמית לא נמכרה מעולם במאגר. היו אתם הראשונים לרכוש עבודה אקדמית זו! (וגם האחרונים אם תרכשו בנוסף גם בלעדיות). 

 

תוכן ענייינים

מבוא. 5

הסכסוך הישראלי-ערבי 5

טענות הפלסטינים ותומכיהם.. 5

טענות היהודים.. 6

בעיית הפליטים.. 6

גל הטרור 2015 ("האינתיפאדה השלישית") 7

אלימות במחצית הראשונה של 2015. 8

אירועי טרור באזור ירושלים.. 8

אירועים ביהודה ושומרון 9

פיגועי טרור בתחומי הקו הירוק. 9

טרור מרצועת עזה ופרשת שני הישראלים הנעדרים.. 10

הסלמת תשרי ספטמבראוקטובר. 11

רקע. 11

כרונולוגיה של האירועים.. 12

תגובות להסלמה ולטרור. 16

פוליטיקאים ואנשי ממשלה ישראליים.. 16

כוחות הביטחון של ישראל. 17

הפגנות ומחאות. 18

הפלסטינים.. 19

ערביי ישראל. 20

הקהילה הבינלאומית. 20

דאע"ש.. 20

אירועים במישור המדיני והבינלאומי 21

האינתיפאדה הראשונה. 22

האינתיפאדה ה-1 בראשיתה. 24

מדיניות ישראל לפני האינתיפאדה. 27

הגורמים להתקוממות הראשונית. 28

מטרות מיידיות. 30

מטרות ארוכות טווח. 31

מטרות המאבק 31

אירועי המאבק. 33

אירועים חשובים במהלך ההתקוממות באינתיפאדה הראשונה. 35

תגובות ישראל להתקוממות הראשונה. 36

תגובות צבא ישראל. 37

משמר הגבול. 38

אמצעים צבאיים.. 40

תגובות המנהל האזרחי 40

דינאמיקה פנים ערבית. 41

ארגונים פלשתיניים.. 45

השלכות האינתיפאדה הראשונה. 47

השלכות כלכליות במישור הכלכלי הערבי המקומי 49

השלכות כלכליות בישראל. 50

מהפכה חברתית 50

השלכות על ערביי ישראל:. 51

סיכום ההשלכות. 51

אינתיפאדת אל-אקצה. 53

הסיבות להתקוממות. 54

פייסל חוסייני 58

האינתיפאדה השניה (אל אקצא) 63

הסיבות לפרוץ האינתיפאדה השניה. 64

מהלך האירועים.. 65

תחילת האינתיפאדה השניה. 65

מאמצים מדיניים.. 67

גל הטרור והתגובות אליו 69

מרץ השחור ומבצע חומת מגן 70

אחרי מבצע חומת מגן 71

ההודנה. 73

בלימת הטרור. 73

מ-2006 ואילך. 75

הלחימה ברצועת עזה. 75

הלחימה בשנים 2000-2003. 76

שנת 2004 המבצעים הגדולים.. 77

הא-תהדיאה הרגיעה. 78

לאחר ביצוע ההתנתקות. 79

חידוש המגעים המדיניים.. 80

סיום האינתיפאדה השניה. 80

מאפייני העימות וסיכומים.. 81

אבדות. 81

מטרת הלחימה. 82

הטקטיקה. 82

הסיקור התקשורתי ופעולות ההסברה והשפעתן על דעת הקהל וקבלת ההחלטות. 84

גדר ההפרדה. 85

שלבים מאוחרים.. 86

תוצאות מדיניות של האינתיפאדה השנייה. 86

ישראל. 86

פלסטינים.. 89

ביקורת פנימית. 91

האינתיפאדה השנייה בתרבות. 92

כינוי האירועים.. 92

סיכום.. 93

ביבליוגרפיה. 96

 

עבודה אקדמית זו תסקור 3 האינתיפדות: גל הטרור 2015 (אינתיפאדת הדקירות/"האינתיפאדה השלישית") , האינתיפאדה הראשונה (שנות השמונים) והאינתיפאדה השניה (שנת 2000) אל אקצה. יש לציין כי גל הטרור 2015 המכונה שלא בצדק גם "האינתיפאדה השלישית" איננו דומה לשתי האינתיפאדות. ההבדל המרכזי שבגל הטרור 2015 היוזמה בעיקרה ספוראדית ואקראית של בודדים ללא הנהגה מרכזית שמובילה את המהומות. 


מדינת ישראל עדיין ממשיכה להיאבק על גבולות המדינה, על הכרתה כמדינה בקרב מדינות רבות בעולמנו, ועל הלגיטימיות כמדינה ריבונית במזרח תיכון מוסלמי.
בשכבר הימים וגם בתקופה של היום, האדמות במזרח התיכון מהוות מגרש לסכסוכים, מהסכסוך שממשיך הרבה זמן, החשוב והמשפיע ביותר הינו הסכסוך ישראל פלשתין. היו תקופות שבהן נראה כי ניתן להגיע להסכם בין פלסטין וישראל, אך פעם אחר פעם התנפצה התקווה בעקבות האלימות שזעזע את טריטוריה והעולם כולו.
 

התנגדות הערבים היושבים בארץ לשיבת היהודים התחילה יחד עם תחילת חזרתם של היהודים לארץ אבותיהם. הלאומנות הפלסטינית החלה להתפתח בד בבד עם הציונות. דרך פעולתה הייתה מרי והתנגדות, אשר התבטאו באיומים מתעצמים כנגד התושבים היהודים, המתמשכים עד לימינו, התקפות טרור, פעולות מלחמה והתקפה הסברתית-תעמולתית במטרה למוטט את יסודות המדינה הציונית ולהגיע לסיטואציה שבו לעם הפלשתיני תהיה מדינה משלהם.

פייסל חוסייני היה מבין המנהיגים הבולטים ביותר מבין כלל המנהיגים הפלסטינים. בשנות התשעים מנעה ישראל מחוסייני לייצג את הפלשתינים בוועידת מדריד, משום שגר בירושלים, אך לבסוף היה חבר בוועדה המייעצת למשלחת. בשנים האחרונות הרבה פייסל בפעילות דיפלומטית בין לאומית ואירח אישים מרחבי העולם בבניין ה"אוריינט האוס", שהוא נמנה עם מייסדיו.

חוסייני היה מבין הפלסטינים הקרובים יותר לשמאל הישראלי, ונפגש בחלוף השנים עם חברי כנסת רבים מהשמאל, גם בפגישות רשמיות וגם חשאיות. כוחות הביטחון הישראלים נהגו להיעזר בו לעיתים קרובות לצורך הרגעת השטח בירושלים בזמנים של מתיחות. חוסייני נקט במספר צעדים שהשפיעו רבות על הדרך לעזור לעם הפלשתיני להגיע לידי עצמאות מדינית. 

בעימות המוגבל, בדרך כלל נשמרים הצדדים - או לפחות אחד מהם, לרוב הצד החזק יותר – בעת בחירת המטרות וכלי הנשק שבהם משתמשים. זהו חלקו המוגבל של העימות; ניתן להבין מכך, שלעימות מוגבל יש לעתים רבות השפעות אסטרטגיות משמעותיות על הצדדים הלוחמים. זה מה שהתרחש גם בסיבוב הכוחני הנוכחי בין ישראל לפלשתינאים, הישראל בשמירת על המדינה, ופלשתין על הגנת העם שלהם והקמת מדינה מסודרת-עצמאית[4].

הימים הראשונים של המהומות היו התאפיינו בחוסר ארגון וכוונו גם כלפי החלקים העשירים באוכלוסייה הפלסטינית. סקרים שנערכו בין העצורים הפלסטיניים הראו שרב העצורים בשלב זה לא היו קשורים כלל למאבק הלאומי, ורבים מהם אף עבדו בישראל. בנוסף, בשלב המהומות הראשון השתתפו נשים וילדים רבים. הקמת ועדות עממיות בעזה, ויהודה ושומרון ו"המפקדה הלאומית המאוחדת להסלמת ההתקוממות בשטחים הכבושים" הביאו לקצו את חוסר הארגון.

 

בשנת 2015 ובעיקר במחצית השנייה שלה חלה הסלמה באירועים ובתקריות האלימות במסגרת הסכסוך הישראלי פלסטיני. בשנה זו כבקודמות לה, היופיגועי טרור רבים מצד הפלסטינים, כאשר בעיקר נפוצו פיגועי דקירה, פיגועי דריסה, יידוי בקבוקי תבערה ואלפי מקרים של יידוי אבנים במה שכונה "טרור עממי" על ידי שירות הביטחון הכללי. רבים מהפיגועים אירעו באזור ירושלים. בה'תשע"ו החל מאוקטובר חלה הסלמה בטרור הפלסטיני שהתבטאה בנוסף לטרור היומיומי בירושלים ואיו"ש גם ברצח מספר ישראלים וגל פיגועי דקירה בתוך הקו הירוק ומהומות אלימות מצד התנועה האסלאמית בישראל. במקביל חלה הסלמה גם ברצועת עזה כאשר החל מיוני, ירי הרקטות התגבר ל4 רקטות בחודש ונעשו ניסיונות לפרוץ את גדר המערכת.

מאז הסלמת תשרי בראש השנה ה'תשע"ו נרצחו בלמעלה מ1,400‏ פיגועי טרור 10 יהודים ונפצעו 262, רובם אזרחים.‏מרבית התוקפים בפיגועי דקירה, דריסה וירי נורו למוות או נלכדו. במקרים אחדים נורו למוות או נפצעו חפים מפשע, כתוצאה מטעויות.

ביבליוגרפיה חלקית (בעבודה האקדמית כ-20 מקורות אקדמיים באנגלית ובעברית)

 ליאור טבנסקי, "המאבק בטרור בעידן המידע 'אינתיפאדת המתאבדים' וההתמודדות הישראלית עמה בסיוע טכנולוגיות עילית", בית הספר לממשל ולמדיניות ע"ש הרולד הרטוג, אוניברסיטת תל אביב

רביב דרוקר ועפר שלח, בומרנג - כישלון המנהיגות באינתיפאדה השנייה, הוצאת כתר

Freedman, r. o. the intifada. miami: florida international university press.

 

===========================

ניתן לקבל בלעדיות- מחיקת העבודה האקדמית מהאתר על העבודה האקדמית ולהסירה ממאגר העבודות הסמינריוניות לצמיתות תמורת 590 שח (סך הכל העבודה האקדמית + בלעדיות = 590 שח). אם אינך רוצה עבודת סמינריון בלעדית הקש עכשיו למעלה במלבן התכלת  "לחץ לקבלת העבודה". אם ברצונך לרכוש גם בלעדיות על הסמינריון נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית + בלעדיות על העבודה האקדמית

 

מבצע לרוכשי עבודה אקדמית באתר : מצגת אקדמית במחיר 99 שח.

הצוות שלנו יכין עבור רוכשי עבודה אקדמאית ממאגר עבודות הסמינריון מצגת פאוורפוינט בת לפחות 20 שקפים. מצגת powerpoint  מרהיבה, שתציג את תוכן העבודה הסמינריונית בצורת רפרט במחיר נמוך במיוחד. המצגת תוכן לפי הדרישות הנהוגות באקדמיה ולפי כללי הציטוט האחיד וה- APA. כל זה תמורת 99 שח נוספים לקניית העבודה האקדמית שיש להוסיף לסל הקניות. נא להקליק על לינק זה לפרטים:

לינק למצגת אקדמית ב-99 שח

 

ניתן לקבל שירותי שיכתוב העבודה + בלעדיות -  הצוות שלנו ישכתב העבודה האקדמית בצורה מקצועית! עלות סך הכל שכתוב העבודה האקדמית + בלעדיות = 990 שח. נא להקליק על לינק זה:

לינק לרכישת העבודה האקדמית משוכתבת + בלעדיות על העבודה האקדמית


לתפירת עבודה אקדמית אישית מקורית (ללא קשר למאגר העבודות הסמינריוניות) בתחום זה על ידי אקדמאי מומחה בעל תואר שני או דוקטורט בעלות של כ-80 שח לעמוד מוכן להגשה כנהוג בעבודה אקדמית. נא לראות האתר בלינק זה:

לינק לכותב עבודות סמינריוניות במשפטים,מדעי החברה והרוח, מנהל עסקים ועוד בתפירה אישית


לפורום גולשים על עבודות אקדמיות וסמינריונים והמלצה על כותבי עבודות סמינריון ומאגרי עבודות אקדמיות להקליק על קישור זה:

קישור לפורום לימודים - המלצות על כותבי עבודות אקדמיות, עבודות גמר של גולשים


אם נתקלת בתקלה וחוסר יכולת להשלים הרכישה

מומלץ להיכנס למאגר העבודות האקדמיות שוב הפעם מדפדפן אחר (אם השתמשתם בגוגל כרום לעבור לאקספלורר וכד') או להיכנס למאגר  העבודות האקדמיות ממחשב אחר. תקלה נדירה זאת קורית בשל אבטחת מידע ורגישות יתר לספאמרים. אם ישנה שורת הודעה בשחור על array 7 זה בגלל נסיון חוזר או סימן שכרטיס האשראי לא מאושר ע"י חברת האשראי. בכל מקרה לא יבוצע חיוב באשראי אלא אם כן נשלחה העבודה האקדמית+קבלה למייל. גם לא יבוצע חיוב כפול!

 

לינק: שאלות נפוצות ותשובות בנושא מאגר העבודות האקדמיות


לינק : סרטון על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית באשראי/פאיפאל

 

לינק בענין עבודות אקדמיות בכתיבה אישית במדעי החברה והרוח עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצא, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצא, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצא, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצא, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצא, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אק, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצא, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצא, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצא, עבודה אקדמית אינתיפאד, עבודה אקדמית גל הטרור, עבודה אקדמית אינתיפאדת הדקירות, עבודה אקדמית אל אקצה

 

ניתן לשלם ב- פאי פאל/מזומן/אשראי/העברה בנקאית

 סל

אין מוצרים

משלוח ₪ 0
סה"כ ₪ 0

סל המשך לרכישה

תוספת ‏‏‏39 ש"ח

הקפאת עבודה ל-חודש


תוספת 99 ש"ח

הקפאת עבודה ל-3 חודשים

 

תוספת 300 שח

מחיקת עבודה ל-צמיתות

המאגר מעודכן מדי יום ונכון לשנת 2018

 כשכתוב שהעבודה האקדמית הוגשה בשנת הלימודים הקודמת הכוונה לשנת 2017

 

מצגת פאוורפוינט מקצועית לרפרט כ-20 שקפים- 99 ש"ח

 

 שיכתוב כל תוכן העבודה  האקדמאית  מחדש - 990 ש"ח


עבודה סמינריונית מקורית לפי הזמנה בתפירה אישית

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏

ניתן לשלם בפאייפל


מזומן בדואר/העברה בנקאית

מס' חשבון 8497803

בנק הדואר - מספר בנק 09

סניף 001, על שם: הוצאה לאור והדרכה בע"מ

 

תוצאת תמונה עבור ביט

מכבדים אפליקציית תשלום ביט

להעביר לנייד 052-8673055


הצעה לסטודנטים להשלמת הכנסה

פרסמו עבודות אקדמיות ותרוויחו עמלה של 60%

על כל מכירה ומכירה של עבודה אקדמית פרי עטכם

 זו לא טעות! תרויחו 60 אחוז עמלה בכל פעם שתימכר העבודה האקדמית במזומן (ללא הגבלה על מספר המכירות)! באתר זה רובן ככולן של עבודות הסמינריון נכתבו ע"י מאסטרנטים ודוקטורנטים מצטיינים, אם כי אנו נותנים הזדמנות גם לסטודנטים מן המניין שכתבו עבודה אקדמית לפרסם כאן עבודותיהם האקדמיות תמורת תמלוגים. נפרסם העבודה האקדמית כאן לאחר הגהות ועדכון ביבליוגרפיה

  היתרון שלנו על מאגרי עבודות אקדמיות כמו סמרטר, יובנק, מייביאיי, אקדמית, סקירת ספרות, פרופסור - שהרווח לסטודנט הוא גבוה הרבה יותר . הם לא נותנים כלל עמלות או גג 40 אחוז ואנחנו 60 אחוז נטו מכל מכירה של עבודה אקדמית

youbank ,skiratsafrut ,the-source ,professor, studenteam, smarter, MyBA, seminarionit, academit

  הם מאגרי עבודות אקדמיות שמציעים תנאים פחות טובים לסטודנטים מאשר מאגר זה

פשוט לשלוח העבודה האקדמית בקובץ וורד דרך המייל אלינו ונפרסם אותה במאגר למכירה לאחר שנבצע בה הגהות, נעדכן אותה

ונוסיף ביבליוגרפיה רלבנטית מהשנתיים האחרונות

 שליחת מייל אלינו עם קובץ מצורף של העבודה האקדמית

ktiva1234@gmail.com

 


 ווטסאפ/SMS

 

052-8673055

avodot123@gmail.com

 

طُلَّاب עזרה מיוחדת למגזר הערבי 

אנשי צוות דוברי רוסית, צרפתית, אנגלית, אמהרית

Русский студенты

 Français   አማርኛ

english

free academic papers

לינק לעבודות אקדמיות באנגלית בחינם

 

052-8673055

בטלפון או במייל נא לציין מספר העבודה האקדמית המבוקשת או הנושא המבוקש

 ktiva1234@gmail.com

מכבדים כל כרטיסי האשראי הישראליים והבינלאומיים

 

 ניתן לבחור לשלם בשלושה תשלומים חודשיים

אין עמלות והמחיר הוא מחיר נטו כולל מע"מ

אין הפתעות ואותיות קטנות והכל לטובת הצרכן

הסליקה מבוצעת ע"י חברת ישראכרט ופלאכרד

האתר מאובטח

ובטוח לתשלומי אשראי

ומנוהל באמצעות תאגיד המפוקח ע"י משפטן ורו"ח בכיר

עבודות אקדמיות

היישר מן התנור

הקלק על התמונות לפרטים

עבודת סמינריון

על הפוליטיקה החדשה

 יאיר לפיד ונפתלי בנט

 

סמינריון כמותני - עבודת גמר

הפער בעמדות כלפי

דיסלקציה בין אמהות לאבות

אתרים וכותבים מומלצים

סיוע וליווי בסמינריונים בהתאמה אישית 

 www.0528690210.info

פורום להמלצה על מסייעים בעבודות אקדמיות

http://www.forum-limudim.org.il


כותב מומלץ : סיוע בסמינריון מקורי, עבודה אקדמית מקורית

עזרה בעבודות סמינריון מקורית שאינן חלק ממאגר

Hatsilu.co.il@gmail.com

גוף מומלץ עבודות אקדמיות

ubank.co.il@gmail.com


כותב מומלץ: סיוע סמינריון איכותי

דוקטורנט בינתחומי מומחה בעזרה בעבודות אקדמיות

ועבודות סמינריון מעולות ומקוריות, אינו קשור למאגרים

www.0528690210.info/1


פורום תזות ומידע על לימודים אקדמיים מתקדמים

http://www.forum-thesis.org

 

 

 

ווטסאפ/SMS

052-8673055 

  במסרון/טלפון/מייל נא לציין מספר העבודה האקדמית או הנושא המבוקש ולהיות מול הדף העבודה באתר


avodot123@gmail.com

 

 לינק: סרטון קצר

על אופן רכישה 

של עבודה אקדמית

במאגר זה

 

 

תוצאת תמונה עבור ‪PAypal‬‏
paypalאתר מאובטח
אתר זה מאובטח בטכנולוגית SSL
כל הזכויות שמורות ©